Uz nevim co dal

Více
17 roků 6 měsíců zpět #226 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal

Ja si taky myslim!bude se snazit jezdit min a pak se uvidí!!pri kolika otackach tak radis na vyssi kvalt?


Já řadím tak při 2500 otáček. To bohatě stačí. Ten dvoulitr má obrovskou sílu ( 156 N.m není málo i když dnes takového krouťáku dosahujou i zážehový jednaosmičky ) a při přeřazení na vyšší kvalt ti tu váhu utáhne.
Otec má Seata Ibizu. 1.4 16V 55 kW. Tamk de já jedu z dvoulitrem 55 na 4. rychlost ( 2200 ot ) tam on musí jet na trojku a musí ten šestnáctiventil točit. Když si to auto koupil,tak sem mu hned řekl - i když bylo nový,tak ať přeřazuje tak při 3300. Šestnáctiventily se hrozně rádi vytáčí ale u 1.4 máš malý krouťák a musíš řadit víc aby ti ten motor ten vyšší kvalt utáhl.
Já couvám do garáže bez plynu a u Seatu tam musím mít aspoň 1200 ot, aby mi to nescíplo.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #227 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Ja si taky myslim!bude se snazit jezdit min a pak se uvidí!!pri kolika otackach tak radis na vyssi kvalt?


Já řadím tak při 2500 otáček. To bohatě stačí. Ten dvoulitr má obrovskou sílu ( 156 N.m není málo i když dnes takového krouťáku dosahujou i zážehový jednaosmičky ) a při přeřazení na vyšší kvalt ti tu váhu utáhne.
Otec má Seata Ibizu. 1.4 16V 55 kW. Tamk de já jedu z dvoulitrem 55 na 4. rychlost ( 2200 ot ) tam on musí jet na trojku a musí ten šestnáctiventil točit. Když si to auto koupil,tak sem mu hned řekl - i když bylo nový,tak ať přeřazuje tak při 3300. Šestnáctiventily se hrozně rádi vytáčí ale u 1.4 máš malý krouťák a musíš řadit víc aby ti ten motor ten vyšší kvalt utáhl.
Já couvám do garáže bez plynu a u Seatu tam musím mít aspoň 1200 ot, aby mi to nescíplo.


Ok!!tak ja skusim trosku zvolnit!!i kdyz nevim nevim!!je to strasne návykoví!!asi ta spotreba bude fakt tim! :lol: 8-[

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #228 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Chlapy kolik vam to tak zere pri ostrejsi jizde vy co mate motor 2,0 8V??

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #229 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Chlapy kolik vam to tak zere pri ostrejsi jizde vy co mate motor 2,0 8V??


:?: :roll:

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #230 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Uz nevim co dal
nevím..at jezdím jak jezdím stále jezdím za 10:) momentálně nejezdím :cry:

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #231 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal

"MagicMisel napsal: Ok!!tak ja skusim trosku zvolnit!!i kdyz nevim nevim!!je to strasne návykoví!!asi ta spotreba bude fakt tim!


No jasně. Ta spotřeba je velmi náchylná k omu,jak šlapeš na plyn. :D :evil:
Zkus zvolnit tempo - neříkám aby jsi jezdil pomalu ale zkus zrychlovat pomaleji a motor tolik netoč - zkus do těch třech tisíc a uvidíš. Průměrná spotřeba u 2.0 8VALVE je dle papírů 8.8 l/100 km.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #232 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

"MagicMisel napsal: Ok!!tak ja skusim trosku zvolnit!!i kdyz nevim nevim!!je to strasne návykoví!!asi ta spotreba bude fakt tim!


No jasně. Ta spotřeba je velmi náchylná k omu,jak šlapeš na plyn. :D :evil:
Zkus zvolnit tempo - neříkám aby jsi jezdil pomalu ale zkus zrychlovat pomaleji a motor tolik netoč - zkus do těch třech tisíc a uvidíš. Průměrná spotřeba u 2.0 8VALVE je dle papírů 8.8 l/100 km.


Tak za dnesek mam 60km a ani jeden dilek neubil!!tocim to do tech 3000 aby svitilo economy a zda se to byt dobry!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #233 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal

"MagicMisel napsal: Tak za dnesek mam 60km a ani jeden dilek neubil!!tocim to do tech 3000 aby svitilo economy a zda se to byt dobry!


No jasně. Skus točit motor kolem nejvyššího krouťáku což je u tohoto motoru 156 N.m při 3300 a uvidíš že spotřeba bude kolem těch 9 litrů.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #234 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

"MagicMisel napsal: Tak za dnesek mam 60km a ani jeden dilek neubil!!tocim to do tech 3000 aby svitilo economy a zda se to byt dobry!


No jasně. Skus točit motor kolem nejvyššího krouťáku což je u tohoto motoru 156 N.m při 3300 a uvidíš že spotřeba bude kolem těch 9 litrů.


Doufam že to bude v pohodě!!!potrebuju jezdit a kdybych zas musel dat auto spravit tak by mě šlehlo!! :x

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #235 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Uz nevim co dal

Chlapy kolik vam to tak zere pri ostrejsi jizde vy co mate motor 2,0 8V??


:?: :roll:


9l

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #236 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Chlapy kolik vam to tak zere pri ostrejsi jizde vy co mate motor 2,0 8V??


:?: :roll:


9l


:roll: No uvidím!!Dneska tu spotrebu spočítám až dotankuju do plna!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #237 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
tak sem dneska zpočítal spotrebu a vyšlo mě 10,5 litru na 100km!!což si myslim že je dobry!!ale ta nadrž nema rozhodně 55 litrů!!!!!!!!!!! :x má maximálně 45!!Ted sem čepoval a svítilo 7 dílků z 12 ti a veslo se mi tam 17,5 litrů!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #238 od jirk
Odpověděl jirk pro téma Re: Uz nevim co dal
Na dílky se vykašli.Při kvalitě palivoměrů u Fiat je to jen hodně hrubý orientační údaj.Nádrž má 55 litrů-podle orig.manuálu(r.v. 90).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #239 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Na dílky se vykašli.Při kvalitě palivoměrů u Fiat je to jen hodně hrubý orientační údaj.Nádrž má 55 litrů-podle orig.manuálu(r.v. 90).


Na 55 litru to nemuže mít!!když byla skoro prazdna tak sem tam dal 41,5 litru a to už nesvítilo nic!!Jen obcas blikl 1 dílek a to jen kdyz to stalo z kopca!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #240 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Těch 10.5 litru je reálných při tvém způsobu jízdy :D :D :D

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.604 sekund
Powered by Kunena fórum