Uz nevim co dal

Více
17 roků 6 měsíců zpět #166 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Nechci ti říkat co máš a co nemáš dělat,ale já být tebou,tak se vys... na mechanika a vyměním si tu lambdu sám,když to není schopnej vyměnit on. Přece když mu řekneš, ať ji vymění,tak by ji měl vyměnit a ne blbě kecat .
Zkoušel jsem to z kámošem ( jen jsem ji kontroloval a neměnil ) a je k tomu vcelku dobrej přístup. Akorát to její povolení je trochu horší. Samozřejmě to závisí na tom,jestli se na to cítíš ty a tvoje peněženka. :?

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #167 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Nechci ti říkat co máš a co nemáš dělat,ale já být tebou,tak se vys... na mechanika a vyměním si tu lambdu sám,když to není schopnej vyměnit on. Přece když mu řekneš, ať ji vymění,tak by ji měl vyměnit a ne blbě kecat .
Zkoušel jsem to z kámošem ( jen jsem ji kontroloval a neměnil ) a je k tomu vcelku dobrej přístup. Akorát to její povolení je trochu horší. Samozřejmě to závisí na tom,jestli se na to cítíš ty a tvoje peněženka. :?


Moje peně?enka nema ani haliř!! :cry: ty u? jsi tu lambdu koupil?jestli jo kolik stala?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #168 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Ne bohužel ještě ne. Já se nyní spíš zaměřuju na silentbloky ramen a uložení stabilizátorů. Otec do toho nechtěl vrážet prachy,tak to zbylo na mně. Vždyť to mlátí jak sviňa.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #169 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Hele chlapy a nemuže tu spotrebu dělat regulator tlaku paliva?jako myslim kdyby byl spatnej a poustel palivo v takovym tlaku v jakym tlaci cerpadlo?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #170 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Píšu ti ještě ohledně té lambdy. Možná,že sonda je dobrá,jak ti říká mechanik,ale nemohlo by být špatné to vedení od ní k ŘJ. Je to sice méně pravděpodobné,ale ať se koukne , popř. změří i ho. :wink:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #171 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Píšu ti ještě ohledně té lambdy. Možná,že sonda je dobrá,jak ti říká mechanik,ale nemohlo by být špatné to vedení od ní k ŘJ. Je to sice méně pravděpodobné,ale ať se koukne , popř. změří i ho. :wink:


Je to taky mozny!!!protože počítač mu ukaže že je vadna ale po premerení je dobra!!ale na tu diagnostriku nelze spolihat neni to tak presný!ted se budou zkouset ty rozvody a casovani a uvidí se!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #172 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
tak chlapy dalsi novinka!byl uplne slepenej katalizátor takze sem musel obednat novej!!!!!a jestli to muze delat tu spotrebu!!Prej tam jen nejakej vul provrtal díru aby tam ty spaliny mohli jit!! :cry:

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #173 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Kolik by stal ten vyfuk?myslim Michal Zajíček je prodava!Je tam jen 1,6 a ja potrebuju na 2,0 8V!jen ten dil s katalizatorem a tím spletencem nebo jak se tomu říká!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #174 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Je to pružný díl výfuku nebo-li pletenec. Mohl by jsi sem prosím tě napsát a zkalkulovat,kolik tě ta oprava stála celkem a na co se mám připravit,když mám ten stejnej motor.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #175 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Je to pružný díl výfuku nebo-li pletenec. Mohl by jsi sem prosím tě napsát a zkalkulovat,kolik tě ta oprava stála celkem a na co se mám připravit,když mám ten stejnej motor.


Jo jo urcite to sem napisu!!Ve stredu bych uz mel mit autí doma tak pak az to budu vedet presne tak to sem napisu!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #176 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
ale co sem to tak sběžně počítal tak jen za díly přez 11000kč ale presně nevím!to sem napíšu až pak!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #177 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Uz nevim co dal

tak chlapy dalsi novinka!byl uplne slepenej katalizátor takze sem musel obednat novej!!!!!a jestli to muze delat tu spotrebu!!Prej tam jen nejakej vul provrtal díru aby tam ty spaliny mohli jit!! :cry:


katalyzátor prodává za 2500 to je dobrá cena

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #178 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

tak chlapy dalsi novinka!byl uplne slepenej katalizátor takze sem musel obednat novej!!!!!a jestli to muze delat tu spotrebu!!Prej tam jen nejakej vul provrtal díru aby tam ty spaliny mohli jit!! :cry:


katalyzátor prodává za 2500 to je dobrá cena


2500????aji s pletencem? 8O ja ho mam za 3500! aji s tim pletencem!kdybych na to nespechal tak ho od nej beru!on to posílá poštou nebo t rozváží?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #179 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Uz nevim co dal
poštou měl ho na srazu jestli myslíš vlnovec tak ten má zvlášt za 600,-

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #180 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

poštou měl ho na srazu jestli myslíš vlnovec tak ten má zvlášt za 600,-


Tak to kdyz sectu 2500kat + 600pletenec a postovny tak to vyjde skoro na stejno!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.598 sekund
Powered by Kunena fórum