Uz nevim co dal

Více
17 roků 6 měsíců zpět #1 od MagicMisel
Uz nevim co dal vytvořil uživatel MagicMisel
Chlapi ja uz fakt nevim jak dal!!furt nemuzem zjistit jaktoze Tipko cuká ,zere jak tank a nema vubec vykon!Mechanik si mysli že to někde přisává falešnej vzduch tak musí rozdelat celí sání a zkontrolovat vstriky!Jinak cerpadlo a regulator tlaku paliva je v poho,lambda v poho snímac teploty nasávanýho vzduchu taky,diagnostika nic nehlásí!řídící jednotka je taky dobra!!!nevíte jeste neco čím by to mohlo být?potrebuju nutne auto a uz 3 tydny ho nemam!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #2 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Zkus zkontrolovat víčko rozdělovače,zdali nemáš opotřebovaný ten uhlíkovej kontakt. Nevím,jestli to není blbost,ale může se stát,že ti někdy na svíčce nepřeskočí jiskra z důvodu špatného kontaktu a dochází k cukání.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #3 od Zemca
Odpověděl Zemca pro téma Re: Uz nevim co dal
Je to možné a celkem i pravděpodobné!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #4 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Zkusím se podívat ale to si myslím že je v pohodě!!!on ten motor proste reaguje strasne opozdene na plyn!Je jakoby uplne udusenej!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #5 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
A co vzducháček. Ten jsi zkontroloval. Stav Vzduchovýho filtru má taky vliv na chod,výkon a spotřebu motoru. No a tu ŘJ jsi už vyměnil nebo jezdíš pořád s tou poškozenou. To může být i tím.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #6 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

A co vzducháček. Ten jsi zkontroloval. Stav Vzduchovýho filtru má taky vliv na chod,výkon a spotřebu motoru. No a tu ŘJ jsi už vyměnil nebo jezdíš pořád s tou poškozenou. To může být i tím.


Filtr je novej ten nic!!!Ta řj by ted mely byt dobra po vymenne toho dratu!!Teda aspon po premerování a diagnostika taky nic nerekla tak by mela byt v poho!A nevíte jestli to nemůže někde přisávat falešnej vzduch?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #7 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Zkus zkontrolovat všechny gumový a propojovací hadičky. Já měl Tempru s takovým motorem,co máš ty a spousta hadiček,který jsem kontroloval byly ztvrdlý a popraskaný. Dal jsem tam druhý ze starý pračky. A co to víčko,koukal ses na něho.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #8 od Zemca
Odpověděl Zemca pro téma Re: Uz nevim co dal

Zkus zkontrolovat všechny gumový a propojovací hadičky. Já měl Tempru s takovým motorem,co máš ty a spousta hadiček,který jsem kontroloval byly ztvrdlý a popraskaný. Dal jsem tam druhý ze starý pračky. A co to víčko,koukal ses na něho.

Taky řešení. Opravdu na Tempru pasujou hadičky z pračky?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #9 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Jasně. Zkus se zeptat nějakého známého,jestli nemá vyřazenou nějakou starou automatku ( já konkrétně jsem použil hadičku z pračky TATRAMAT 245.2 z tlakového systému :lol: ) . Prasklá hadička mi způsobovala vysoké volnoběžné otáčky a občasné cukání při studených rozjezdech. Všechny jsem zkontroloval,popř. vyměnil a volnoběh se sklidnil. Rozjezdy též. Držím ti palečky a dej vědět jak to dopadlo. 8O

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #10 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Jasně. Zkus se zeptat nějakého známého,jestli nemá vyřazenou nějakou starou automatku ( já konkrétně jsem použil hadičku z pračky TATRAMAT 245.2 z tlakového systému :lol: ) . Prasklá hadička mi způsobovala vysoké volnoběžné otáčky a občasné cukání při studených rozjezdech. Všechny jsem zkontroloval,popř. vyměnil a volnoběh se sklidnil. Rozjezdy též. Držím ti palečky a dej vědět jak to dopadlo. 8O


zatim sem se nekoukal!!mam ho v servisu u jednoho chlápka co dela alfi a Fiaty a ten zatím na nic nepřisel!!!ty hadicky ty sem novy nedaval ale kontroloval sem je!!!nejsou ztvrdlí a ani deraví!!!A jeste dotaz?Muze si to nekde za skrtící klapkou nasavat falesnej vzduch?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #11 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Uz nevim co dal

Zkus zkontrolovat všechny gumový a propojovací hadičky. Já měl Tempru s takovým motorem,co máš ty a spousta hadiček,který jsem kontroloval byly ztvrdlý a popraskaný. Dal jsem tam druhý ze starý pračky. A co to víčko,koukal ses na něho.

No nevim, nevim. Ty prackove hadice nejsou vubec odolne vuci olejum a benzinu, takze nemaji moc dobrou zivotnost v takovem prostredi. Nejlepsi je koupit benzinove hadicky, nejsou az tak drahe (prodej na metry - od 30 do 60Kc/m).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #12 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
No jo kamaráde. Jsi si opravdu jistý jestli máš správně seřízený palivový čerpadlo a nějaký ty pitominky okolo palivovýho systému. Napiš mi svůj e-mail a nějak to vyřešíme.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #13 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Palivový čerpadlo je dobry!!!podle me se na cerpadle nic serizovat moc neda!!jinak ty hadicky urcite zkusim jestli mechanik na nic neprijde!!Kdybych mel auto doma tak bych to zkusil hned!!v patek za nim jedu tak se uvidí!Mejl je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #14 od reyen
Odpověděl reyen pro téma Re: Uz nevim co dal
Mam Tempru a delalo mi to same!Nemam tam rozdelovac ale je to rizeny primo z kompu.Doporucuju kouknout na ty hadicky ja sem je vsechny utesnil ted najel 50 km a zatim dobry no uvidime.Ale este sem slysel neco o VAE venntilu. :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #15 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Nyní ti na tvůj mejl posílám přílohu v pdf podobě z názvem: JAK NA FIAT TIPO. Doufám,že to tam budeš mít. Mám totiž problémy z netem.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.575 sekund
Powered by Kunena fórum