Uz nevim co dal

Více
17 roků 7 měsíců zpět #136 od andreapipo
Odpověděl andreapipo pro téma Rozvoďák
Já za něj dal u Auto Kelly 610,- Kč, kladku mi koupil "dvorní mechanik", tak nevím kolik za ní dal.

andreapipo
Fiat TIPO 1.4 DGT cat. i.e., r. v. 1990, 185.000 km, 6,9
l/100 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #137 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Na jak dlouho to tak vyjde ta vymena pro zkusenyho mechanika?Pocitam totiz kolik me to bude tak priblizne s dilama -cerpadlo snimac a praci stat!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #138 od andreapipo
Odpověděl andreapipo pro téma Rozvoďák
Můj dvorní mechanik by to dělal, počítám, tak maximálně 1 hod. Tedy výměnu rozvodového řemene a kladky. Měnil mi LP blatník, LZ blatník, oba práhy, klíňák, rozvodový řemen, kladku, utěsňoval motor, resp. vačkovou skříň a za práci si řek, včetně té kladky, kterou kupoval, 4.000,- Kč.

andreapipo
Fiat TIPO 1.4 DGT cat. i.e., r. v. 1990, 185.000 km, 6,9
l/100 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #139 od andreapipo
Odpověděl andreapipo pro téma Rozvoďák
...zapomněl jsem - včetně laku.

andreapipo
Fiat TIPO 1.4 DGT cat. i.e., r. v. 1990, 185.000 km, 6,9
l/100 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #140 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
muj odhad je tak kolem 13 000 za vsecko ! :?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #141 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Nyní ti píšu ohledně toho vstřiku. Trochu jsem tě zasklil. Táta mi říkal,že jetý stál do 1000 kč. Ale to asi nepotřebuješ. To si děláš pr... že jsi měl překočený rozvoďák :!: :!: :!: :!: :!: To by se ti ten motor pos... Jak je to možný,žě to jezdilo z přeskočeným rozvoďákem.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #142 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Nyní ti píšu ohledně toho vstřiku. Trochu jsem tě zasklil. Táta mi říkal,že jetý stál do 1000 kč. Ale to asi nepotřebuješ. To si děláš pr... že jsi měl překočený rozvoďák :!: :!: :!: :!: :!: To by se ti ten motor pos... Jak je to možný,žě to jezdilo z přeskočeným rozvoďákem.


No ja sem to totiz koupil od svyho tak trochu kamosa a oni na tom delali generalku a tak tam dali o zub spatne rozvodak!No kdyz je to o zub tak mi rikal mechanik ze se to nemuze potkat!!kazdopadne hned se tam bude davat novej protoze nevim kolik ten starej ma najeto!!!su rad ze uz to je vyreseny a brzo budu mit Tipatko doma!! :D

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #143 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Jo. A ještě něco,jak psali ostatní. Vyměň i ten řemen vyvažovacích hřídelí. Já dělal rozvody a mechanik mi říkal,že řemen od vyvažovaček byl přetrhnutý a kdyby se to potkalo ( rozvoďák a řemen vyvažovaček ) tak by se to mohlo do toho rozvoďáku zamotat. :!: Dal sis vyměnit tu lambdu :?:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #144 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Jo. A ještě něco,jak psali ostatní. Vyměň i ten řemen vyvažovacích hřídelí. Já dělal rozvody a mechanik mi říkal,že řemen od vyvažovaček byl přetrhnutý a kdyby se to potkalo ( rozvoďák a řemen vyvažovaček ) tak by se to mohlo do toho rozvoďáku zamotat. :!: Dal sis vyměnit tu lambdu :?:


Jasný už je obednaná komplet sada na vymenu rozvodu!Tu lambdu sem nemenil tu premeroval 2krat a pokazdy byla dobra!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #145 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Ty. Nechci ti říkat co máš dělat a co ne ale já bych ji radši vyměnil. Ale jasně. Když ji přeměřoval a říká že je O.K tak by mělo být v pořádku.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #146 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Ty. Nechci ti říkat co máš dělat a co ne ale já bych ji radši vyměnil. Ale jasně. Když ji přeměřoval a říká že je O.K tak by mělo být v pořádku.


Urcite to bude v planu ale ted me bude stat tohle silenejch penez!!to si pak uz vymenim sam v poho!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #147 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Jasně. Já ti to chtěl jen navrhnout.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #148 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Uz nevim co dal

Chlapy tak zavada pravde podobne zjistena!!byl o zub prehozenej rozvodak!!!Ten koumak co to mel predemnou se fakt vyznamenal!!Kdyz uz tak musim vymenit i rozvodak!Nevite kolik stoji rozvodak i z kladkou?Kladka tam je jen 1 že?

Já jsem to kupoval minulý týden a bylo to do tisícovky přímo z fiatu. řemen Dayco (Pirelli) 444,- a kladka Coram 376,-

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #149 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Chlapy tak zavada pravde podobne zjistena!!byl o zub prehozenej rozvodak!!!Ten koumak co to mel predemnou se fakt vyznamenal!!Kdyz uz tak musim vymenit i rozvodak!Nevite kolik stoji rozvodak i z kladkou?Kladka tam je jen 1 že?

Já jsem to kupoval minulý týden a bylo to do tisícovky přímo z fiatu. řemen Dayco (Pirelli) 444,- a kladka Coram 376,-


No ono to bude na dvoulitra asi drazsi ale myslim že to snad taky nebude moc!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #150 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Jasně. Já ti to chtěl jen navrhnout.


Ty se na tu lambdu chystáš že?tak mi pak napis za kolik a kde!!ja ji tak do 2 mesicu taky vymenim!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.611 sekund
Powered by Kunena fórum