Uz nevim co dal

Více
17 roků 6 měsíců zpět #106 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
Chlapy jeste jeden dotaz!!!kdyz sem vzdycky nastartoval tak mi z výfuku zacaly strikat kapicky vody nebo ceho a az se zahral motor tak nic!!!Je to v poradku?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #107 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Uz nevim co dal

Chlapy jeste jeden dotaz!!!kdyz sem vzdycky nastartoval tak mi z výfuku zacaly strikat kapicky vody nebo ceho a az se zahral motor tak nic!!!Je to v poradku?


to mi dělá taky hlavně když je chladno asi se tam sráží vlhko

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #108 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
To samé mám taky. Přesně tak . Kondenzující voda ve výfuku. Ale je mi divné,když jsem studený motor nastartoval a tak po patnácti minutách chodu na volnoběh jak byl zahřátý na devadesát st. tam ta voda byla porád. Nemělo by se to vypařit těma teplýma spalinama. Anebo mi do spalovacího prostoru vniká voda. Není to nějaká blbost.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #109 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

To samé mám taky. Přesně tak . Kondenzující voda ve výfuku. Ale je mi divné,když jsem studený motor nastartoval a tak po patnácti minutách chodu na volnoběh jak byl zahřátý na devadesát st. tam ta voda byla porád. Nemělo by se to vypařit těma teplýma spalinama. Anebo mi do spalovacího prostoru vniká voda. Není to nějaká blbost.


asi je potreba jet aby ta voda se pořádně vyparila!me to taky dela docela dlouho!!ale voda z chladiča nemizí!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #110 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Uz nevim co dal

To samé mám u Tempry. Mluvil jsem s kámošem,který je automechanik a říkal mi že by možná pomohlo ten snímač lambdy,který je ve výfuku lehce přetřít benzínem,nebo ho do něj na delší dou namočit. U mne to nepomohlo,protože ta lambda tam byla od původní od výroby a mám ji tam porád. Při ranním startu se to dusí a nechce se tomu do otáček. Po zahřátí ten motor jede vcelku dobře ale ta spotřeba je katastrofální. Taky bych si měl objednat novou. Ta cena mne trochu překvapila.

No ja Ti nevim, ale podle mne to je totalni blbost mocit lambda sondu do benzinu. Tim tu lambdu uplne odepises. Ono se ten oxid zirkonia pusobenim benzinu nici, proto se taky muze stat, ze kdyz mas zavadu a dochazi k tomu, ze mas prilis bohatou smes, tak odchazi jak katalyzator, tak i lambda.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #111 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Já nevím. Ale dík. Říkal mi to kámoš. Já nevím,co je na tom pravdy

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #112 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Uz nevim co dal
no já tam kolikrát těch devadesát st ani nedostanu.
jinak jaký máš otáčky na volnoběch za studena a za tepla třeba tam by mohl být problém že jedeš třeba pořád na sytič jinak mě už nic nenapadá

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #113 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Uz nevim co dal

no já tam kolikrát těch devadesát st ani nedostanu.
jinak jaký máš otáčky na volnoběch za studena a za tepla třeba tam by mohl být problém že jedeš třeba pořád na sytič jinak mě už nic nenapadá


dobrá poznámka- pokud je vypojený čidlo teploty chladící kapaliny, tak to jede automaticky na sytič (při štelování volnoběhu jsme taky zkoušeli vypojit čidlo- volnoběh se zved o 300ot/min , ale zas svítila kontrolka, tak sme dali čidlo do izolovanýho obalu, takže nakecáváme jednotce že to má stále kolem 20-40°C )benzín z vejfuku smrdí, při kudle když s eřadí jde celkem i velkej obláček černýho kouře z vejfuku..


takže můžeš mít vadný čidlo teploty, nebo porušenou kabeláž...
sice na volnoběhu se to projevit nemusí- ten se dá ještě schodit šroubem na klapce a ten regulátor tlaku paliva do jistý míry omezuje lambda sonda- pokud se to teda nezahřejvá, nebo nejedeš na plnej plyn , kdy to na emise nehledí..

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #114 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Mohl by jsi mi blížeji popsat,kde se to čidlo u dvoulitra nachází. :?:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #115 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

no já tam kolikrát těch devadesát st ani nedostanu.
jinak jaký máš otáčky na volnoběch za studena a za tepla třeba tam by mohl být problém že jedeš třeba pořád na sytič jinak mě už nic nenapadá


Kde je tam ten sytič?tím by mohla byt velka ta spotreba ne?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #116 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
Nevím,jestli je to není volovina,ale já když jsem od VAE ventilu odpojil tu svorku z dráty,tak mi při studeném motoru nefungoval sytič. Prostě jsem to musel startovat tak,že při zapnutém startéru sem měl plyn sešlápnutý do poloviny a jakmile motor naskočil,tak sem plyn ubral a podržel si ho tak,aby motor točil zhruba 1000 rpm. Možná ty dráty od toho ventilu vedou k ŘJ a ta dle údajů řídí otáčky sytiče. Ale nejsem si tím jistý. Je to jen moje teorie.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #117 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

Nevím,jestli je to není volovina,ale já když jsem od VAE ventilu odpojil tu svorku z dráty,tak mi při studeném motoru nefungoval sytič. Prostě jsem to musel startovat tak,že při zapnutém startéru sem měl plyn sešlápnutý do poloviny a jakmile motor naskočil,tak sem plyn ubral a podržel si ho tak,aby motor točil zhruba 1000 rpm. Možná ty dráty od toho ventilu vedou k ŘJ a ta dle údajů řídí otáčky sytiče. Ale nejsem si tím jistý. Je to jen moje teorie.


Prosimte mohl bys mi rict na co presne ten VAE ventil je a kde se nachazi?možna by to mohlo mit s tou spotrebou neco spolecnýho!!a ten vstrik kolik stal nevis?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #118 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal
neni o tom VAE ventilu neco v knizce jak na to?

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #119 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Uz nevim co dal
VAE ventil dle mého řídí volnoběh. Tady je odkaz : fiattipo.coolglory.de/einspritzanlage/sensoren_8v.jpg .
Měl by to být obrázek 2.0 8V a číslo 2 ti ten VAE ventil ukazuje. Moc to vidět není.
A zde ještě jeden odkaz: fiattipo.coolglory.de/info_iaw.php .
Na pravé straně jsou pod sebou tři menší obrázky. Klikni na ně a na tom prvním jde ten VAE ventil vidět. Je zakroužkovanej kroužkem č. 2

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #120 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Uz nevim co dal

VAE ventil dle mého řídí volnoběh. Tady je odkaz : fiattipo.coolglory.de/einspritzanlage/sensoren_8v.jpg .
Měl by to být obrázek 2.0 8V a číslo 2 ti ten VAE ventil ukazuje. Moc to vidět není.
A zde ještě jeden odkaz: fiattipo.coolglory.de/info_iaw.php .
Na pravé straně jsou pod sebou tři menší obrázky. Klikni na ně a na tom prvním jde ten VAE ventil vidět. Je zakroužkovanej kroužkem č. 2


Me ty obrazky nejdou! :cry:

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.613 sekund
Powered by Kunena fórum