Klubový sraz BRNO 28.3.2009 - plánování akce

Více
15 roků 3 měsíců zpět #76 od JiFi
no jo, dva stribrne pruhy jsou videt :D a rachot vytuneneho motoru coz o to, pekne je to, ale ja mam rad klid :D

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #77 od Charles
No zase tak hrozný s tim rachotem to není, ale pruhy vidět jsou a to je dobře ;) a hlavně když nechceš, tak ani ten zvuk neslyšíš, musíš umět oddělovat :) ale je fakt, že občas ani nepuštim rádio a užívám si zvuk motoru :P

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #78 od Tonny Tempra SW

Tony to máš pravdu, máš to pěkné a rarita to určitě je, jen bych si tě z dálky možná spletl s pohřebbní službou :D ale to jen rejpu.. :D máš to pěkné a těším se na vás


To je v poho,ten obrazok je velmi malicky a skresluje ale v skutocnosti to je uplne ine.Mne praveze toto auto bez nalepiek pripadalo ako pohrebny voz a aj kamosi si zo mna utahovali ze som si kupil pohrebak(cierne kombi veru aj tak vyzera) tak som si dal urobit tento polep a fakticky sa to neda porovnat,ak to vyde tak uvidite aj vy na zraze a ohodnotite ho.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #79 od JiFi
:-) jj to verim, uz se tesim, ted me ale nejak zmaha nemoc (asi chripka ci co), tak to musim nejak vylecit, ale vse bude oki... jak aj se tesim, ani nevite.. moc moc moc

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #80 od skypan

No zase tak hrozný s tim rachotem to není, ale pruhy vidět jsou a to je dobře ;) a hlavně když nechceš, tak ani ten zvuk neslyšíš, musíš umět oddělovat :) ale je fakt, že občas ani nepuštim rádio a užívám si zvuk motoru :P

je pravda že s těma pruhama to jede minimálně o 20KM rycleji než normálně,viděl sem to v Radimi,jestli lepší odpor vzduchu?

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #81 od skypan

Tony to máš pravdu, máš to pěkné a rarita to určitě je, jen bych si tě z dálky možná spletl s pohřebbní službou :D ale to jen rejpu.. :D máš to pěkné a těším se na vás


To je v poho,ten obrazok je velmi malicky a skresluje ale v skutocnosti to je uplne ine.Mne praveze toto auto bez nalepiek pripadalo ako pohrebny voz a aj kamosi si zo mna utahovali ze som si kupil pohrebak(cierne kombi veru aj tak vyzera) tak som si dal urobit tento polep a fakticky sa to neda porovnat,ak to vyde tak uvidite aj vy na zraze a ohodnotite ho.

doufám že si to v Brně budu moci prohlédnout pořádně :D

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #82 od Charles

je pravda že s těma pruhama to jede minimálně o 20KM rycleji než normálně,viděl sem to v Radimi,jestli lepší odpor vzduchu?


v Radimi jsem jel jen jeden sprint a to proto, že jsem měl v háji vodní pumpu, která mi tekla. Potřeboval jsem s tim v neděli dojet domů a pak ještě 50km, takže jsem na srazu radši nejezdil. Letos doufám to vyjde všechno dobře a pak si zařádíme :P

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #83 od Tonny Tempra SW

skypan napsal:

Tony to máš pravdu, máš to pěkné a rarita to určitě je, jen bych si tě z dálky možná spletl s pohřebbní službou :D ale to jen rejpu.. :D máš to pěkné a těším se na vás

doufám že si to v Brně budu moci prohlédnout pořádně :D


Urobim vsetko preto aby som tam dosiel a stretol sa tam s Vami.Apropo nepojde na zras niekto s okolia Hodonina?Tadial by som siel na zras a mohli by sme sa spolu pripojit. 8)


TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #84 od bjukemen

Urobim vsetko preto aby som tam dosiel a stretol sa tam s Vami.Apropo nepojde na zras niekto s okolia Hodonina?Tadial by som siel na zras a mohli by sme sa spolu pripojit. 8)


...až mi to víde tak by sme sa cestou mohli nikde stretnuť,sam som ešte nebol tak daleko...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #85 od Tonny Tempra SW

Urobim vsetko preto aby som tam dosiel a stretol sa tam s Vami.Apropo nepojde na zras niekto s okolia Hodonina?Tadial by som siel na zras a mohli by sme sa spolu pripojit. 8)


...až mi to víde tak by sme sa cestou mohli nikde stretnuť,sam som ešte nebol tak daleko...


Ok tak by sme sa potom dohodli a v tom pripade by som siel cez Trencin a aj ty bi si to mal lepsie.Sli by sme na Uherske Hradiste.Ked budeme vediet ze ideme isto tak to dohodneme.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #86 od JiFi
přátelé, jestli fakt přijedete všichni co tu píšete, tak to bude super, ale zároveň z toho mám i strach, abych vás společně s Rozecem zvládl :-)

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #87 od skypan
néééboj,sme kultivovaný,navíc mi vysokohoralé sme zviklí i na střety s medvědem takže i vycvičený :total: :total: :total:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #88 od JiFi
to je fakt, ale myslim si ze to bude fatk velka akce, pokud to vetsina z vas neodrekne jeste predtim

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #89 od JiFi
K chystanému srazu dodám, že ode dne 14.3. začínáme s registrací účastníků, tedy se závaznou účastí a nahlášením příjezdu a počtu lidí.. Času je zatim dost, ale blizi se to pomalu, ale jiste.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #90 od BlackJack
Pokusím se přiletět na sraz .. zkuste se mnou počítat :wink:

2 Tonny Tempra: Hlasím odjezd z Hodonína :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.536 sekund
Powered by Kunena fórum