Klubový sraz BRNO 28.3.2009 - plánování akce

Více
15 roků 3 měsíců zpět #46 od skypan

opět říkám, vítán je každý :-)

jo to je jasný :lol: ale já to myslel pokud budu mít trochu volného času :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #47 od JiFi
to chápu, ale ono najít termín, který by 100% vyhovoval vsem je dosti náročné, zvolil jsem kompromisní datum, zatím to nevypadá zle a doufám, že v tu dobu nebude mrznout a všude budou dobré cesty, aby jste všichni v pořádku dorazili...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #48 od S3m8a
me se vyhlidka trosku vzdalila - nedari se mi nastartovat fiata tak nevim ale mam par tipu od charlese tak se uvidi ... :-)

jinak udelam maximum abych se dostavil ale nevim jesli budu moct celej den :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #49 od skypan
takže i žena sohlasila tak zatím dávám 50% účast a přijedem dva dospělí a dvě děti(a všichni papáme buřty :lol: )ale přijedem na otočku :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #50 od bjukemen
...no Ludia rad by som vas spoznal osobne...tak sa idem modliť aby mi to vyšlo,lebo len sa slubujem a nič z toho...

...cintoríny ja môžem len aby som tam neskončil aj z Autom.... :mrgreen:

...pečená klobaska paradička... :wink:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #51 od JiFi
to skypan: tak to už je co říct, když jsi dostal souhlas od manželky, gratuluji a na 50% s váma předběžně počítám

jinak, je jasné, že ten termín se blíží, ne každý asi má auto na 100% v pořádku, kdo nemá, snaží se to dát do kupy a ne vždy je to o čase, ale hlavně o penězích..

pečená klobáska by neměl být problém, dovezu malý gril a budem na nem opékat klobásy na místě, tedy tak bych si to představoval, a k mým představám je v tuto chvíli daleko... ještě je čas

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #52 od skypan
jo souhlasím,a chtělo by to nějakou tu ochranku,kdyby se začaly po buřtech sápat i mrtvolky od vedle ze hřbitova :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #53 od JiFi

jo souhlasím,a chtělo by to nějakou tu ochranku,kdyby se začaly po buřtech sápat i mrtvolky od vedle ze hřbitova :lol:


hehe, no toho se nebojim, spis ochranku na nahodne kolemjdouci, ale to budu mit taky ochraneno, pri vjezdu na parkoviste, budu rozdavat ucastnikum srazove stravenky, opravnujici na jednu klobasku a taky srazovou vstupenku ;-) diky ktere bude mozne zazadat o zbytky klobas, pokud zbydou, jen doufam, ze me to nebude stat ranec penez :D neprispeli by jste mi treba cca 5kc za klobasku?

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #54 od Charles
Klidně 10kč, když mi na to dáš stvrzenku s razítkem, abych si to mohl dát do daní :lol: jako bych nějaký daně platil :total:
To by chtělo asi nějaké to občerstvení no, osobně bych řekl, že pro nás řidiče by se k tomu hodil aj Birrel ;) ale tohle bych nechal až na později, je na to čas

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #55 od temprař
mohu přijet mým Bafákem ???? :oops: :oops: :oops: :oops:
Jinak omlouvám se že jsem se tu tak dlouho neobjevil - koupil jsem si BMW 525 TDS - z automatem takže nyní se spíše pohybuji na BMW foru :(

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #56 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
taky bych dorazil na pokec, mám to kousek. ale mám už jen Punto, takže by jsme si pak se skypanem a temprařem udělali minisrázek neklubových aut :lol:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #57 od skypan

mohu přijet mým Bafákem ???? :oops: :oops: :oops: :oops:
Jinak omlouvám se že jsem se tu tak dlouho neobjevil - koupil jsem si BMW 525 TDS - z automatem takže nyní se spíše pohybuji na BMW foru :(

noo konečně ukecal sem (tajné info :P )i Tempaře,Bjuk přislíbil,tak to bude super srazík,pokud to všem výjde jak si tajně přeji :twisted: :twisted: a rád vás všechny poznám Brnáky a okolí

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #58 od psmecar
Odpověděl psmecar pro téma prispevek
jo to by nebylo spatne neco mu prispet na klobasku ja jsem urcite pro panove

732519106

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #59 od bjukemen

mohu přijet mým Bafákem ???? :oops: :oops: :oops: :oops:
Jinak omlouvám se že jsem se tu tak dlouho neobjevil - koupil jsem si BMW 525 TDS - z automatem takže nyní se spíše pohybuji na BMW foru :(



...no a Ja som už chcel založit temu že kde si sa stratil...rýchlo si na nas zabudol... :cry:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #60 od S3m8a

mohu přijet mým Bafákem ???? :oops: :oops: :oops: :oops:
Jinak omlouvám se že jsem se tu tak dlouho neobjevil - koupil jsem si BMW 525 TDS - z automatem takže nyní se spíše pohybuji na BMW foru :(



zrááááádceéééé :lol: ...

ne sranda;-)

osobne pokud prijedu si myslim ze 5kc je docela malo

rozhodne bych se zastaval nazoru ze to delame sami pro sebe takze zadna zlodejina klobasa za 30, ale aby ti to pokrylo naklady, jsme prece jedna "banda" a nemuzem se zivit na clenovi ;-)

tot muj nazor


jinak rikam - budu vedet jesli dojedu az +/- par dni pred srazikem - bude zalezet na spousta faktor- stav vozu, stav moji mysli a hlavne stav ve skole - v kvetnu nebo v cervnu maturuju tak bych nerad neco zameskal abych si to nemusel zopakovat :-D

kazdopadne udelam vse co je v mych silach 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.569 sekund
Powered by Kunena fórum