Klubový sraz BRNO 28.3.2009 - plánování akce

Více
15 roků 3 měsíců zpět #61 od Tonny Tempra SW
Aj ja sa pripajam k tomu nazoru ze porataj si naklady ktore ta to bude stat aby si nebol v nicom skodny daj si cenu na 1 porciu klobasky.Aj ja budem vediet asi tyzden pred zrazom ci pridem ale pokusim sa vsetko pre to urobit aby som prisiel.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #62 od DJPeca
Zdarec,jsem tu nový a koukám,že se chystá sraz na parkovišti,mám to od něj asi 3 km.Jestli do té doby Tempru neprodám,tak bych rád za vámi taky dojel.Jinak na parkálu jsem skoro každý čtvrtek,buďto z Renaultem,nebo s Temprou,jestli tam někdo z vás jezdí,tak mě tam na 100% už viděl.Tak doufám,že budu vítán.

Fiat Tipo 1.7 D DGT r.v 1989 - minulost
Fiat Tempra 1.6 SXiE DGT r.v.1991 najeto 135000 km přítomnost
R19 Cabrio PH2 1.8 16 V r.v.1993 115 KW - 155 koníků a jeden oslík :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #63 od JiFi
Díky pánové za pochopení, spočítám si cenu nač přijde klobása (samozřejmě i s rohlíkem a kečupem či hořčicí) a dám to do placu... :-) Nebojte, nechci na tom těžit, cena jen za režie

Hmm a co se týka DJ... na tom parkovisti ja neparkuji, parkuji pravidelne na neplacenem u zelezničního naspu na úzké, prostě však asi víš. Stává tam taky tipko, ale zatím jsem majitele nepotkal :D

co se týče vysílaček, CB jsem sehnal k zapůjčení, jen musím složit plnou cenu (3tisice) a pak mi to vrátí, budu mít u sebe taky ručku PMR..

jo a pořád přemýšlím a přemýšlím, sháním někoho, kdo mi s tím pomůže, ale zatím moc velká odezva není, tož někdo od Brna, pomozte s přípravou prosím

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #64 od temprař

...no a Ja som už chcel založit temu že kde si sa stratil...rýchlo si na nas zabudol...
:cry:

Nééé to bych si nedovolil - jen se mi objevila nabídka ke koupi tohoto vozu tak sem ji vzal.140 koní a k tomu 8.3 ltr na 100km :)
Pokud mi vše vyjde a zvládnu do té doby udělat papíry - protože jsem je na půl roku přerušil tak přijedu :)

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #65 od skypan

Díky pánové za pochopení, spočítám si cenu nač přijde klobása (samozřejmě i s rohlíkem a kečupem či hořčicí) a dám to do placu... :-) Nebojte, nechci na tom těžit, cena jen za režie

Hmm a co se týka DJ... na tom parkovisti ja neparkuji, parkuji pravidelne na neplacenem u zelezničního naspu na úzké, prostě však asi víš. Stává tam taky tipko, ale zatím jsem majitele nepotkal :D

co se týče vysílaček, CB jsem sehnal k zapůjčení, jen musím složit plnou cenu (3tisice) a pak mi to vrátí, budu mít u sebe taky ručku PMR..

jo a pořád přemýšlím a přemýšlím, sháním někoho, kdo mi s tím pomůže, ale zatím moc velká odezva není, tož někdo od Brna, pomozte s přípravou prosím

prosím tě nedělej si si stím moc nějaké starosti,budou buřty budou,nebo nebudou to je buřt :lol: nadávat ti za to nebudem,hlavně že se sejdem. :)
jo..... klasický ty malé vysílačky(slouží i jako chůvičky),ale tady na horách mají docela dost velký dosah(přez údolí asi 2,5km)sem si pokecal s někým od radioamat.myslíš že mají stené frekvence jako PMR nebo CB?jo mají 8 kanálů,až by sme byli před Brnem tak by sme se už případně mohli slišet,pokud mají stejné frekvence 8)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #66 od JiFi
lidičky, tak pokud nas bude dost (minimálně cca kolem 15) co do poctu lidi, tak bych mohl rezervovat mensi sal na obed u nas v hospode, coz by se dalo spojit se spanilou jizdou a zakoncit ji prave v te hospode. Jsou momentalne dve moznosti, planujeme to s uzivatelem Rozec.. Dnes se pujdu ptat na tu moznost rezervace, ale to bych od vas fakt potomk potreboval zavazne potvrdit ucast minimalne 14dni predem, ne-li drive. U hospdodského bych domluvil typ jídla na obed (videl bych to na nejakou pecinku :-) ). Za obed bychom zaplatili spolecne, zeptam se dnes co a jak a napisu.. Je tu totiz dost mista na auta, proto volim hospodu u nas.. ale domluvit se muzeme jakkoliv

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #67 od JiFi

..myslíš že mají stené frekvence jako PMR nebo CB?jo mají 8 kanálů,až by sme byli před Brnem tak by sme se už případně mohli slišet,pokud mají stejné frekvence 8)


Na stejne frekvenci to neni. PMR pracuje vy vyssich frekvencich nez CB. a radioamateri taky, PMR (neco pres 400MHz) je puvodni radioamaterské pásmo nyní pro občanské použittí grátis, je to omezeno na 8 kanálů s moznostmi podvoleb.. Dosah jak ktera, moje cca 10km ve veolném prostoru, na kopci ale i 250km pri dobrých podmínkách pred Brnem se ozvat muzes, ale v zastavbe to byva horsi, cisla kanalu zverejnim tyden predem

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #68 od DJPeca

Díky pánové za pochopení, spočítám si cenu nač přijde klobása (samozřejmě i s rohlíkem a kečupem či hořčicí) a dám to do placu... :-) Nebojte, nechci na tom těžit, cena jen za režie

Hmm a co se týka DJ... na tom parkovisti ja neparkuji, parkuji pravidelne na neplacenem u zelezničního naspu na úzké, prostě však asi víš. Stává tam taky tipko, ale zatím jsem majitele nepotkal :D

co se týče vysílaček, CB jsem sehnal k zapůjčení, jen musím složit plnou cenu (3tisice) a pak mi to vrátí, budu mít u sebe taky ručku PMR..

jo a pořád přemýšlím a přemýšlím, sháním někoho, kdo mi s tím pomůže, ale zatím moc velká odezva není, tož někdo od Brna, pomozte s přípravou prosím

Myslel jsem,že se domlouváte na parkovišti po ustředňákem,tzv na PLACE,jak každý čtvrtek se tam fackujou a jezdí kolem sloupu :lol:

Fiat Tipo 1.7 D DGT r.v 1989 - minulost
Fiat Tempra 1.6 SXiE DGT r.v.1991 najeto 135000 km přítomnost
R19 Cabrio PH2 1.8 16 V r.v.1993 115 KW - 155 koníků a jeden oslík :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #69 od JiFi

Myslel jsem,že se domlouváte na parkovišti po ustředňákem,tzv na PLACE,jak každý čtvrtek se tam fackujou a jezdí kolem sloupu :lol:


no vsak tam bude sraz, ja jen reagoval na to, ze jsi psal, jestli tam nekdo neparkuje, ze tam parkujes... proto jsem napsal ze parkuji normalne jinde, SRAZ je pod Ustredákem na parkovisti...! uz chápeš?

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #70 od DJPeca

Myslel jsem,že se domlouváte na parkovišti po ustředňákem,tzv na PLACE,jak každý čtvrtek se tam fackujou a jezdí kolem sloupu :lol:


no vsak tam bude sraz, ja jen reagoval na to, ze jsi psal, jestli tam nekdo neparkuje, ze tam parkujes... proto jsem napsal ze parkuji normalne jinde, SRAZ je pod Ustredákem na parkovisti...! uz chápeš?

No já to pochopil,myslel jsem tím,že tam jezdím ty čtvrtky :) a ne,že tam parkuju,špatně jsem se vyjádřil.

Fiat Tipo 1.7 D DGT r.v 1989 - minulost
Fiat Tempra 1.6 SXiE DGT r.v.1991 najeto 135000 km přítomnost
R19 Cabrio PH2 1.8 16 V r.v.1993 115 KW - 155 koníků a jeden oslík :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #71 od JiFi
oki oki, hlavně že už se chápeme... Pánové, kdo videl moje auto (a to je málokdo) ten bude koukat co vse na nem je ted nalepene, ale nebojte, je to decentni, vzadu klubovka, na stranach reklama naseho sdruzeni Rajhradice.net a taky v predu na skle bude web adresa naseho klubu fiat tipo tempra... no proste nadhera

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #72 od skypan

oki oki, hlavně že už se chápeme... Pánové, kdo videl moje auto (a to je málokdo) ten bude koukat co vse na nem je ted nalepene, ale nebojte, je to decentni, vzadu klubovka, na stranach reklama naseho sdruzeni Rajhradice.net a taky v predu na skle bude web adresa naseho klubu fiat tipo tempra... no proste nadhera

no to jsem zvědavej :P ,abys to neměl jako omalovánku :lol: :lol:
jináč se těším až se sejdem,doufám že tovýjde 8)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #73 od Tonny Tempra SW
No chlapi tak to bude zaujmave ak mi to vijde a dostavim sa na zras na mojej tempre a ja s mojou polovickou.To co mam ja polepene po aute tak to je rarita,ono to je trochu vydiet na malom obrazku pri mojich prispevkoch ale nazivo je to uplne nieco ine,zatial sa to kazdemu paci a budem fakt zvedavy na vas nazor.Taka tempra kombi urcite nikde nejazdi.Mna uz zdialky budete vydiet ze prichadzam.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #74 od JiFi
Tony to máš pravdu, máš to pěkné a rarita to určitě je, jen bych si tě z dálky možná spletl s pohřebbní službou :D ale to jen rejpu.. :D máš to pěkné a těším se na vás

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #75 od Charles
někdo je vidět z dálky a já bych řekl, že mě uslyšíte, ale ještě dlouho neuvidíte :lol: ale taky jsem poznat na dálku

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.617 sekund
Powered by Kunena fórum