Klubový sraz BRNO 28.3.2009 - plánování akce

Více
15 roků 4 měsíců zpět #31 od Dominik1
Odpověděl Dominik1 pro téma Tak zdravím fiaťáky!
Sraz je to co mne zajímá, tak snad se mi podaří dát elektriku dohromady a přijedu. To ale musím co nejdříve sehnat kompletní schéma na Tipo 1.6 I-E DGT (1990). Sedan samonos. 5dv., 66kW, objem 1585cm3. Zkusí mi někdo pomoci?. Dík!!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #32 od JiFi
ahoj, no doufam, ze to dohromady das, zkusim schema sehat

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #33 od zula
mám chytrou knížku,ale jak to chceš vyřešit

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #34 od Charles
to zula: neřeš to v topicu o srazu, bude tu bordel :!:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #35 od JiFi
Tak momentálně řeším, jak vás tam chlapy a snad i dámy občerstvit.. je několik možností, pokud nás bude hodně, tak by bylo fajn, tak jako tak minimálně 14dní předem zde udělat potvrzení účasti a počet lidí co s vámi v autě přijede, v tom příapdě bych zarezervoval nějakou restauračku. Jídlo si platí každý sám, nemám bezednou peněženku. Jediné co bych mohl teoreticky zajistit, tak jsou teplé klobásy a hořčice nebo kečup s chlebem ;-) to bych mohl domluvit, aby se to podavalo na miste srazu, ale jeste nevim, zkusim domluvit.. ale určitě přivezu teplý čaj

Jak by jste si to představovali vy?

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #36 od Tonny Tempra SW
Ak sa bude dat a bude cas a auto posluchat tak by som sa rad prisiel pozriet aj ja,ucast potvrdim pred zrazom ci budem moct,do Brna to nemam daleko.S programom uplne suhlasym.Ja spapam vsetko takze klobaska by mi nevadila,necham na diskusiu.
Rad by som sa s Vami zoznamil aj osobne.dufam ze sa bude dat.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #37 od zula
Jako dívej se,nejedu se nacpat,ale pokecat si,ikdyž jsme to spolu řešili a asi chceš at to má nějakou úroven.Klidně se můžem domluvit na místě a někám zajet na jídlo,jinak se těším-snad mi to výjde

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #38 od JiFi
těším se na vás všechny co vám to vyjde a přijedete i na vás slovenčtí bratři.. :-)

to zula: no jasne ze jsme to spolu resili, ja zkusim dovezt ty klobasky, to bude na srazu stacit a pak na obed se nekam rozjedeme, asi kazdy dle gusta. Chapu že ne všichni budou vedět kde jsou v Brně restaurace, v tomto se spolehám na brněnské členy, kdy 100% vím, že přijede minimálně jeden znalý :D

ještě dodám k místu srazu, nejlépe dojedete na místo z exitu dálnice D1 směr centrum (úsek před Brnem není spoplatněn). Kdo by si nevěděl rady, doporučuji si půjčit GPS navigaci a nebo až dojedete do Brna, zavolejte mě na mobil: +420 608 603 594 . Já vás navedu přímo na místo, případně pro vás někdo přijede a vyvede vás z uliček až k nám. na místě budu mít CB a PMR vysílačku. Čísla kanálu zveřejním až tak týden před.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #39 od JiFi
no a tu CB vysílačku no uvidíme, pokud seženu, bude, pokud ne, budu jen na PMR :-)

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #40 od Charles
no CB by bylo úplně skvělý, taky ji mám a když jsou dobrý podmínky, tak se dá domluvit i s někym z druhýho konce republiky, ale těch 50km to funguje spolehlivě ;) to je dost času na navigaci na místo určení :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #41 od Sam_Jr
nechci nic slibovat, ale udělám si poznámku do kalendáře :D

Tipo 1.6 i.e cat AGT (OHC) - r.v. 1990

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #42 od JiFi
to charles: jj CB je super, jenze nedari se mi ji sehnat k zapujceni... jeste mam nekolik tipů, ale obavam se, ze to nevyjde...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #43 od michal_tipar
mám poznámku v kalendáři, ale nic nemůžu slibovat plánujeme tou dobou asi desetidenní svišťátko, tak nevím jestli dostanu opušťák...
ale rád bych vás zase viděl pardálové 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #44 od skypan
možná nebude od věci,že bych taky provětral svůj pětihrnek mám to jen 250km,ale uvidíme jak se vše bude vyvíjet,vezmu ssebou taky svého pětiletého kluka :wink: tak uvidíme.....a do Blavy to už je jen 150km,žebych zajel se podívat za sestřenkou?,no ale to už je skoro utopie :wink: hmmm :-k

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #45 od JiFi
opět říkám, vítán je každý :-)

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.580 sekund
Powered by Kunena fórum