Klubový sraz BRNO 28.3.2009 - plánování akce

Více
15 roků 4 měsíců zpět #1 od JiFi
vzhledem k tomu, že bych se rád sešel s lidma z Brna a okolí, kteří jsou v tomto klubu, dávám na vědomost, že sháním lidi, co by na takový sraz přijeli.. Ozvěte se, místo konání bych viděl na parkovistě u Ústředního hřbitova v Brně, byl by to jen takový srázek, abychom vzájemně o sobě věděli. Nic extra od toho nečekejte.. Tak se ozvěte, pak naplánujeme kdy a případně místo konání, pokud by nevyhovovalo

mimochodem, je vas tu z Brna hodně, přesně 40 lidiček, tak kdyby se neozval nikdo, je jasne, ze zajem neni....

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #2 od Rozec
Odpověděl Rozec pro téma Odpověd
Zdravím.Tak nevím kolikátý jsem kdo se ozval ale rád tento nápad podpořím.Jsem sice zaměstnán jako řidič u DPMB takže mám služby ale nějak bych se přizpusobil.Muj mail je : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tak klidně napiš i tam.Dík a těším se na snad nějakej ten sraz. Jo a jinak mám Tempru DGT obsah 1,6 sxi.Pár rad bych i potřeboval tak budu rád za každé info nebo kontakt.Zatím čau Ivoš.

Fiat Tempra 1,6 sxie Miluju ji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #3 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Odpověd

Zdravím.Tak nevím kolikátý jsem kdo se ozval ale rád tento nápad podpořím.Jsem sice zaměstnán jako řidič u DPMB takže mám služby ale nějak bych se přizpusobil.Muj mail je : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tak klidně napiš i tam.Dík a těším se na snad nějakej ten sraz. Jo a jinak mám Tempru DGT obsah 1,6 sxi.Pár rad bych i potřeboval tak budu rád za každé info nebo kontakt.Zatím čau Ivoš.


Tak jsi oficiálně první :D bohužel, uvidíme čekám, až se ozve alespoň 5 lidí aby to za něco stálo. Co se týče rad, tak na tempru asi nebudu ten pravej, ale uvidime, kdo se jeste ozve. Já mám také směnný režim, problém to nebude, když se nějak domluvíme. Já jsem v kontaktu s jedním brňákem taky tipařem, takže už jsme teoreticky 3, takže vyčkáme se uvidí se. Zkusim obeslat několik uživatelů s pozváním... Ale až tak večer. Díky že jsi se ozval.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #4 od S3m8a
cau
mam to do brna 70km tak nevim ale kazdopadne jsou jeste nejaky opravy ktery bych mel a potreboval udelat takze nic neslibuju, hlavne jsem studentik a jeste ke vsemu kdyz panbuh da tak i maturant :-D takze uvidime podle aktualniho stavu - hlavne zalezi na terminu asi :-)

jinak mam tempricu 1,6sw:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #5 od Toncek
bych taky přijel ale tempra momentalně nemá stk,a asi by neprošla,a kappa je momentalně mimo provoz,nějak se ji nechce startovat,musím omrknout žhaviče.kdy to chcete vlastně pořádat?

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #6 od JiFi
díky za odpovědi, temín není ještě stanoven. Záleželo by na možnostech a náladě, já bych to předběžně viděl na cca březen... Aby každý z nás měl dostatek času a snad bude i tepleji...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #7 od JiFi

cau
mam to do brna 70km tak nevim ale kazdopadne jsou jeste nejaky opravy ktery bych mel a potreboval udelat takze nic neslibuju, hlavne jsem studentik a jeste ke vsemu kdyz panbuh da tak i maturant :-D takze uvidime podle aktualniho stavu - hlavne zalezi na terminu asi :-)

jinak mam tempricu 1,6sw:-)


chapu, jsi kapku dale a mas sve povinnosti, no koukej, kdyz se domluvi termin, tak pak uvidis co a jak...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #8 od S3m8a
jj bude hodne zalezet na terminu :-) v sobotu sem byl za charlsem pro tipy a rady a aby tempricu zkouk co je potreba udelat takze prace na aute je dost a ve skole taky ale ono preci jen kdyz by byla chvilka tak si vyrazit neni urcite na skodu - takovy rozptyleni trosku :-)

pockam na ten termin a pak sem pisnu :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #9 od Charles
Já se ještě moc vyjadřovat nebudu, i když bych se rád přijel mrknout, tak ten únor a březen bude dost nacpanej, musim udělat tipo, abych s ním mohl v březnu na STK a prošel jsem :oops: Ale kdyby bylo pěkný počasí, dalo by se třeba najít i nějaký program, aby to bylo na delší čas (aspoň den) aby to mělo trošku smysl se sejít :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #10 od JiFi
oki, v tom případě navrhuji březen...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #11 od JiFi
TERMÍN SRAZU: 28.3.2009 v 9:00 na parkovišti u Ústředního hřbitova v Brně

link na mapy zde: SRAZ

GPS souřadnice: 49°10′11.73″N 16°35′55.25″E

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #12 od S3m8a
uvidim co se bude dat delat- plan akce- program? :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #13 od JiFi

uvidim co se bude dat delat- plan akce- program? :-)


plán akce - zatím základní body, další bych chtěl prodiskutovat co by se dalo dělat a co kdo navrhuje

9:00 - 9:30 příjezd účastníků
9:30 - 11:00 předávání si rad, zkušeností
11:00 - 12:00 volný program focení
12:00 - 13:00 občersvení - nevím ještě kde a kdo co bude platit
13:00 - 14:00 spanilá jízda - asi z města ven smerem na Rajhrad nebo jiný směr, dle domluvy
15:00 - 16:00 rozloučení a ukončení

Náměty přivítám a ještě upozorňuji že se jedná o veřejné parkoviště, naštěstí málo frekventované, takže aby se někdo z vás nedivil, proč tam chodí lidi

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #14 od JiFi
Případně nahlaste svoji účast v této diskusi, at se ukáže kolik nás bude... Zatím předběžně jsme co do počtu 5 lidí dle informací.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #15 od TDGT
zdravim, rad bych prijel se kouknout ,nebudu tu nic slibovat,protoze vzdycky nekdo neco slibi a pak stejne neprijede,ale byl bych rad kdyby mi to vyslo,uvidime jak to bude v breznu s pocasim,protoze v breznu se zacina se setim jecmene a to je ve druzstve vzdycky fofr tak uvidime

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.735 sekund
Powered by Kunena fórum