SRAZ 2008 - plánování srazu

Více
16 roků 4 měsíců zpět #1 od nuni
SRAZ 2008 - plánování srazu vytvořil uživatel nuni
Protože se s Marťasem snažíme už nyní naplánovat sraz na příští rok,otvírám tímto diskuzi na téma sraz 2008.Jde hlavně o to kde tento sraz uskutečnit.Jsou 2 možnosti a to:Pod stany u nouzové přistávací plochy v Radimy u Luže,kde někteří z vás byli již letos,nebo v kempu Želivka s tím,že dráha pro sprinty a další soutěže je asi 22km od kempu.

Je celkem smutné,když spousta lidí vždy napíše,že na sraz přijede a na konec se nás sjede jen pár.Právě z toho důvodu bude termín srazu naplánován hodně do předu a s pevným datumem.Zatím má tady každý možnost se k tomu vyjádřit a případně přijít z dalšímy nápady.Předpokládaná doba srazu je začátek června 2008.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #2 od Kenny
Já dorazím kamkoliv a pokud se rozhodnete pro tu Radim,tak velice rád pomůžu s organizací :wink:

Prodej použitých i nových náhradních dílů Fiat Tipo

Prodej nových ND na všechny osobní automobily za velice příznivé ceny

Italiano Bastardo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #3 od drto
kedze uz mam auticko opravene a dufam ze to aj tak bude a nebudu na nom nejake zavady tak by som prisiel urcite aj s manzelkou :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #4 od F@ster
JASNĚ ŽE JEDU, víkend s váma si nemužu nechat ujít ;) kde to bude je mi celkem jedno, stejnak dojedu ...

**F@ster** :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #5 od Vali
Tak taky bych vás zase po roce rád viděl, je celekm jedno kde, stejně to bude daleko tak ja tak, aspoň zase provětrám tipátko :wink: Jen podle toho jak bude datum, tak nějak mám zrovna v tu dobu státnice, pokud se tam teda dohrabu :lol: :lol: Snad mi to výjde, rád bych přijel :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #6 od crusy
No jak znám tu "slečnu co u ní bydlím",tak spíš ten kemp..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #7 od Weka
No já bych dorazil,ale je to přes víc jak půl republiky....samozřejmě, že bych si to nechtěl nechat ujít..přece jen by to byl můj první sraz, ale co to dát někam blíž...hm???????? :?

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #8 od Charles
Já bych se rád taky ukázal....ale co týče místa je to jedno, protože stejně se vždycky najdou tací, co to maj moc daleko...nejde to udělat asi nikdy tak, aby to bylo pro všechny přijatelné :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #9 od drto

Já bych se rád taky ukázal....ale co týče místa je to jedno, protože stejně se vždycky najdou tací, co to maj moc daleko...nejde to udělat asi nikdy tak, aby to bylo pro všechny přijatelné :)


tak tak vzdy bude niekto komu to nebude uplne vyhovovat. ja som si to pozeral a vychadza mi to okolo 250 km. co uz ale aspon si spravime s manzelkou pekny vylet do ciech. treba tam vydiet aj pozitiva :D :D

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #10 od Dacan_dacanowski
Zdravim vas. Se mnou 100% pocitejte. I kdyby to bylo kdekoliv.... Je to muj prvni sraz a ten si poradne uziju. Uz ted se nemuzu dockat.

Zdarec mam Fiat Tipo 1.6 i.e. tridverovy tak urcite napiste a pokecame....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #11 od martas
jde o to ze v tom kempu je potreba platit a tedy v pripade rezervace vybrat zalohu.Co se tyce mista jsou tyto dve a jine nebude protoze jak zde nekdo spravne rekl vzdy se najde nekdo kdo to bude mit daleko.

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #12 od martas
jeste pro maxe mohl by jsi prosimte dat nejaky baner na hlavni stranu ktery kdyz se na nej klikne te posle sem na tuhle diskuzi???dekuji

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #13 od Dvoři
Mám mazlíka mesíc a nemůžu se dočkat az někam pojedem..Snad už budu mít po skole tak bych přijel na 99% až bude stanoven presný datum...Moc se těším :!:

bývalé--Tipo 1.8 GT r.v.93 77kw
nyní--Alfa Romeo 2.0JTS r.v. 2002 125kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #14 od jirkaR
no přes noc asi ne, ale přijedu musím jsem to slíbil jance :lol: kvůli sprintu takže asi tu radim u luže

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #15 od Vali
To JirkaR: no tak mohl bys i přes noc, minule jsi přes noc nebyl a přes den jsem tě ani nestihl poznat...to až později přes icq :lol: :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.651 sekund
Powered by Kunena fórum