Sraz 15.6 - 16.6 Letiště v Radimi u Luže

Více
16 roků 11 měsíců zpět #121 od janicka
ahoda, taky jsem se sem uz vcera nedostala, bylo to super, tak snad se uvidime jeste letos :D ....priste ale pojedu uplne sama...mela jsem v tom aute vazne malo mista na spani :x

janicka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #122 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma sraz
Tobě se furt něco nelíbí! :) :)

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #123 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma sraz
Ne pohoda,samozřejmě že pohodlí je na prvnim místě.Měj se :) :) :) :)

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #124 od Max-el
Zdař lidi, já se z Cílovky vrátil teprve před pár hodinami. Na startu mezi 30 posádkami jsem potkal nějaké Tipo, tak jsem si na Vás vzpoměl... Nakonec jsem ale nelitoval toho že jsem nejel 8O

Cesta naprosto bezproblémová, až po nějakých 100 kilometrech trasy (speciálně JirkoR pozor) se rozsvítila kontrolka ABS, říkal jsem si sakra, to to moc dlouho nevyrželo. Po dalším kilometru se začalo sekat autoradio (hrálo z USB disku). Tak jsem ho vypnul a čekal další podraz. Po 100 metrech začaly pohasínat kontrolky, tak jsem vypnul světla a výstražnýma bliknul na spolujedoucí posádky. Zastavili jsme, já chípnul motor a čučeli jsme na alternátor. Nic

Po chvíli přišly na řadu startovací kabely a jelo se dál. Po 5 km se rozsvítila kontrolka vstřikování a motor začal kuckat a já opět musel stavět. Po chvíly přišlo pro změnu na řadu tažný lano. Byli jsme tak 5 kilometrů od cílem. Museli jsme lano dát za rameno, protože při neustálém zkoušení nového nárazníku jsem tažné oko sundal (jo, strašně jsem si v tu chvíli nadával). Na lano jsme ujeli tak 2 km a utrhlo se z karabiny. Přivázali jsme karabinu znova, ujeli tak 10 metrů a utrhla se karabina na druhé straně. Natěstí jsme byli těsně u parkoviště a hospody. To bylo tak 18:00 a začal děsnej slejvák. 2 posádky jsme šly čekat do hospody a třetí posádka jela ošéfovat nějakou autobaterku. Bohužel přijeli s 44Ah, která nebyla schopná 1.8 GTi natočit. Opět startovací kabely a na tu už jsem naštěstí dojel do cíle. Jak jinak než poslední...

V cíli se čekalo jen na nás, rychle jsme vyplnili zbývající otázky, co nám daly. Jelikož jsme měli v plánu návrat, museli jsme domluvit ještě ubytování. Pak jsem šel postrašit Tipo :twisted: Přemlouvání nepomohlo, tak jsem očistli kontakty na alternátoru (ještě že jsem si ráno vzal nářadí). Povedlo se opravit dobíjení a přítelkyně se vrátila z vyhlašování výslednků s diplomem za 4. místo :lol: Ještě že v téhle soutěži nejde o rychlost, nebo čas, ale že jde o plnění úkolů :D

Takže jsem opravdu rád, že se mi toto nepřihodilo někde za Prahou při cestě na sraz, ale jenom relativně kousek od domova.

PS: JirkoR, ta kontrolka ABS se rozsítí při nízkým napětí byterky, tak si to zkontroluj :wink: Třeba to pomůže

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #125 od mt-tuning
ked sa to vali tak sa to vali. maxel to si mal vazne perny vikend :twisted:

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #126 od scherer012
vyzerá, že na zraze bolo super......... :D
škoda, že som nemohol prísť :?
Dúfam, že na najbližší zraz sa dostavím :D :D

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #127 od Michal Zajíček
rozhodně si myslím, že je výhodou páteční příjezd a sobotní odjezd - do budoucna možná i nedělní. Tak nějak se líp poznáme. Ti co tam byly už vědí co je potřeba na příště a ostatní se mohou zeptat.
Děkuji Marťasovi za organizaci a do budoucna bychom se mohli podílet také my 8)

tel. 732 107 942
1.6 IE 1993 přez 272 000 km TIPO (835C1000)

prodejce výfuků MARIX, BOSAL ,STARLINE, WALKER a příslušenství FISCHER Automotive
objímky,těsnění, katalizátory,vlnovce,rezonátory. - VŠE NA WWW.VYFUKOVESYSTEMY.BIZ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #128 od Pavel
Jo na dva dny je to super.

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #129 od martas
dekuji vsem za ucast a kennymu za pomoc az bude chvile casu tak sem dam vysledky ze soutezi

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #130 od michal_tipar
Díky Marťo a Kenny za super organizaci a všem kdo přijeli, že tím ocenily snahu výše jmenovaných. Bylo to super. Doufám, že se zase brzy někde sejdeme (sjedeme).
Kdo to tam byl s tím černým tuněným 2.0 ie 16v, odjížděl ještě dopoledne?
Kam mám dát nějaké fotky? Hlavně skupinové, zbytek už dával Libeňák, tak nemá cenu posílat prakticky stejné fotky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #131 od nuni
Fotky jsou prima,jenom jsem zjistil,že moje auto vypadá líp než já.Ještě jednou velký dík Mart'asovi a Kennymu za organizaci a všem ostatním za účast.Doufám,že si to brzo zopakujeme.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #132 od nuni
Málem bych zapomněl,bude tady i nějaké video ze srazu?

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #133 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma sraz
Video mám psal jsem Libenakovi že mu ho namailuju ať to kapku upraví a hodí sem na web.Do středy mu ho pošlu a budu taky vědět jak je na tom můj řidičák :) Doufám že to přežiju :( :(

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #134 od libenak
Tak jsem Vlkodlakovi odpověděl a napsal mi, že mi to pošle zítra. Video na server hodím, hned jak mi bude posláno. Jen nevím, jestli to zvládnu udělat jako real play (tedy abyste si to mohli přehrávat online - na tom mém serveru není nejrychlejší download), spíš to asi udělám tak, že si to zkrátka stáhnete jako třeba avi, nebo mpeg, a pak si to přehrajete.

Dnes jsem si myslel, že moje Tipo bude zase potřebovat nový "facelift" :)
Nějaká slečna s Toyotou Avensis mi v Brně vlítla do cesty na křižovatce (bez označení přednosti) zleva. Tak jsem si otestoval brzdy. Když jsem se jí přes okýnko zeptal, jestli jí říká něco přednost zprava, tak odsekla, že si myslela, že má přednost ona, když jede po širší silnici, chmmm :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #135 od Michal Zajíček
vždy počítej, že jede proti tobě nebo se připojuje nějaký blbec. (v trochu jiném znění ti to ukládá i vyhláška) , machruju, protože jsem teď absoloval přezkoušení na profesní průkaz 8-[

tel. 732 107 942
1.6 IE 1993 přez 272 000 km TIPO (835C1000)

prodejce výfuků MARIX, BOSAL ,STARLINE, WALKER a příslušenství FISCHER Automotive
objímky,těsnění, katalizátory,vlnovce,rezonátory. - VŠE NA WWW.VYFUKOVESYSTEMY.BIZ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.603 sekund
Powered by Kunena fórum