Hlavní sraz klubu 2010 - návrhy lokalit

Více
14 roků 4 měsíců zpět #46 od Charles
já se nečertím, jen mě to štve, že nikdo nemá zájem se nějak více podílet a zorganizovat vlastní akci. A když náhodou přijedou na sraz, se kterým měl kdokoliv plno práce, tak ještě mají výtky co, kde a jak bylo špatně...Já už jsem Martinovi taky nabídl pomoc, ale je to jen na nich, zda se rozhodnou o pořádání.
Pokud bych našel vhodnou lokalitu, tak s tím samozřejmě příjdu a klidně bych udělal dva srazy v roce, ale zatím mě nic neoslovilo...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #47 od JiFi
jenže Charlie, motivovat Te asi nic nebude, protože když jsi na nějakém místě něco neprožil, težko k němu budeš hledat cestu..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #48 od Charles
To je taky pravda, kdo nepřijel na sraz do Radimi, jako by nebyl :lol: prostě neví o jakou super věc přišel. Ale to je na každém....

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #49 od martas
TO SKYPAN: Skypy diky ale ten nakladak je to nejmensi navic nevim jak by jsme nakladali zachod plny sra... :wc3:

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #50 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
no jak? 6 "dobrovolníků" a do živých :lol:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #51 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: sraz

no jak? 6 "dobrovolníků" a do živých :lol:

v atombordelu :lol:

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #52 od JiFi
tak to martas verim, ze je to pak na nic, kdyz nemas jak to nalozit plny, jedine náklaďák s ramenem.. ;-) ale to asi taky nebude nejlevnejsi...

mimochodem, nechces zverejnit, jak financne ta Radim dopadla? Kdyz tu porad slysim jak spatne.. At lidi vidi, ze to neni jen tak a aby byl popud k vetsi zodpovednosti...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #53 od martas
Tak s nakl s ramenem nejni potreba staci takovy jaky mam s plosinou a je zaplat panbuch zadarmo.Ztratu nechci rozebirat a brecet neco ja neco petr a nebylo to malo.

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #54 od Charles
no nevim, já bych to viděl spíš jako oodrazování než popud k zodpovědnosti...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #55 od JiFi
no kdyz myslite, já to bral trosku jinak, ale budiz, chtel jsem jen těm co si pořád myslí, že srazy jsou jednoduchá záležitost dokázat, že to tak není a že i když je domluven jednoduchý program, i to neco stojí...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #56 od martas
Jirko prosim te nech uz toho .Co tebe to stoji poslapavani nekde na parkovisti a pak se jede k tvemu znamemu do hospody!Nech uz tech řeči Co jsem tak sledoval tak když hrozilo že by jsi se mel starat o neco vic tak jsi to laskave nechaval na jinych:(

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #57 od JiFi
Martine, nemluvim o srazu v Brne, ale o Radimi, spatne to chapes, ja vim co stoji vetsi organizace akce z jinych akci a proto jsem chtel poukazat, ze Radim nebyla levna zalezitost, i proto akci v Brne neporadam, nebot na to finance ani lidi nemam, takze tak, tak nevim proc do me tak hned hustis, misto aby jsi byl rad, ze za Tebou stojim, ale budiz

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #58 od zaba
Tak ja bych na sraz klidně přijel pokud to bude až po květnu, to maturuji. Klidně vyplním nějaký formulář a pošlu peníze, to mi nedělá problém. A líbil by se mi sraz v Radimi, sice jsem tam nebyl, ale vím o něm z povídání a zdá se mi, že to bylo super. Klidně bych šel s Karlem do toho přemluvit Marťase, ale musely by se poslat nenávratné zálohy, aby to mělo cenu.

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #59 od Funman
Tak pokud jde o mě, tak na sraz bych chtěl přijed určitě a to klidně i kdekoli. Teda pokud bude přes víkend, jedno odpoledne někde postávat na parkovišti pro mě nemá cenu.
A jinak bych se taky přikláněl k Radimi, byl jsem tam na obou minulých a fakt neměly chybu.
A zaplatit nevratnou zálohu? Není vůbec problém! Chci tam přece jet, tak musím na to i nějak přispět, ne?

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #60 od JiFi
no mě letos dost finančně vysaje sraz marea klubu na Máchovém jezeře, takže jestli někam dojedu jinam kdo vi...

A souhlasim s tim, aby se na takovéto akce platila zaloha, jinak je to likvidační a propo, na marea srazu si klidne reknou o 250kc za zápisné, takže cokoliv jineho vidim pozitivněji... Hlavně když se to vyplatí organizátorům a neplatí to ze svojí kapsy. To je myslím hlavní důvod všech záloh.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.525 sekund
Powered by Kunena fórum