Klubový sraz BRNO 2010?

Více
14 roků 3 měsíců zpět #16 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
je mi jasné že hledání vhodného termínu je vždy harakiri, ale březen byl minulý rok pro vás chladný, duben je tak akorát a v květnu zase studenti maturují, a navíc předposlední týden v květnu budu asi na mezinarodním srazu klubu fiat marea. Takže cpát to nějak do toho je problém. Pokud bych po ruzných konzultacích našel místo, kde by se dalo něco udělat i na dva dny, jsem pro, ale časově to vidím tak na červen.

Stále však nevidíte tu druhou stranu mince, kterou na vlastní kůži pocítil Martas s Nunim. Všichni se chtějí scházet na více dní než jen na jeden, ale to pro organizátora znamená větší zázemí, techniku, lidi, zajištění prostoru, jídla, pití... A táhnout to ze své vlastní kapsy a pak dojede polovicka lidí, tak to fakt ne.

Kdyby zde fungovala větší loajalita lidí ke klubu a ke svému rozhodnutí přijet, tak jak to funguje na marea klubu, tak bych se organizace na více dní nebál, jenže toto tady čekat nemohu.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #17 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
taky jsem pro nějaký srazík,rád vás zas uvidím a pokecáme,ikdyž už nepřijedu tipem,ale aspon ctím značku :D

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #18 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
Jirko, jelikož letos asi vážně nebude Radim (což mě děsně štve) :( , tak jsem už uvažoval o nějaké organizaci srazu. Ale zatím jsem ještě ani nevymyslel lokalitu podobnou Radimi.
Osobně si prostě myslím, že lidi mají radši takovéto vícedenní akce, které se dají pojmout zajímavě a už jen proto, že mají spoustu času probírat věci od A do Z klidně celou noc (víme o čem mluvíme, že Skypan, Jarda, temprař, TooM-As aj.), mohou si i udělat nějaký výlet po okolí (viz. Max-el) atd.
Pokud se jedná o finance, tak v případě konání srazu někde v kempu odpadá vlastně to, co jsi psal a každý by si zaplatil parkovné (toalety tam jsou, možnost nějakého jídla také), pouze by se dalo dohodnout nějaké občerstvení pro nás, což už není taková položka pro nikoho... Pokud by to byla nějaká lokalita podobná Radimi, dál od civilizace, tak potom to je zase otázka jiná. Samozřejmě pro nás pány není problém si odskočit někde za bukem, ale pro dámy je to horší...že Martin vyslechl názory o tomto a nějak to změnil, to je pro mě jen plus, ale zase jak se mu to vrátilo. proto neni divu, že už nemá zájem o další organizaci...Loni tohle bylo se vším komfortem a účast mizerná, předloni to bylo bez a super...
Datum je samozřejmě kapitola sama o sobě, je prakticky nemožné stanovit termín tak, aby se hodil do plánů všem zde. Tohle nezmění ani žádné hlasování. Navíc zde jsou termíny dávány s dostatečným předstihem, takže kdo chce, může si to zařídit a domluvit třeba v práci...

Já nevím, jak organizují srazy třeba na tom Marea foru, ale když vidím srazy třeba lidí z italiancars nebo lancia klubu, tak tam to jde. Pokud někdo chce přijet na sraz, tak se třeba posílá nevratná záloha, aby se pokryla alespoň část nákladů spojených s organizací...Proč to nejde i u nás?
Mimochodem letošní sraz našeho klubu byl sice zpoplatněn, ale pořád, když jsem viděl kolik se platilo, je to poloviční, spíš třetinová položka oproti jiným klubům (Bravo, marea, Italiancars). Taky by se třeba dal náš sraz propojit s lancia klubem, vždyť to jsou taky italská auta, dokonce spousta členů jsou původně tipaři (freedom, Codexx, kůrkyn možná i Dresik aj.)

Ale asi si tu třepím hubu jen nadarmo, protože když se nechce, tak to nejde...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #19 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
upřímně, kolik lidí zde pošle opravdu zálohu?

Co se týče toho kempu, není to špatný nápad a i tímto směrem se organizují srazy jinde, v těchto případech ale čekejte vyšší cenu. Kemp by šlo domluvit, ale musím to nadhodit Brněnské části klubu, Ti mi dají dobré tipy.

Je to vše otevřené, já se nebráním ničemu, ale jak už jsem psal, jedině tak, aby to nebylo ztrátové.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #20 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
No pokud by se domuvilo v kempu, tak zase nevím jestli zrovna Brněnská část je ta nejlepší volba, o mě osobně nejde, já bych přijel se podívat, ale zase takový Max-el a jiní z okolí Plzeňska asi ne, protože to je pro ně vážně daleko. Pokud si pamatuju, tak Max říkal, že do Radimi to měl asi 250km.

Zálohu pošlou lidé, co patří do silného jádra a mají zájem...

Zase když by se dala nějaká záloha (např. 200Kč), není to taková položka, aby to někoho zrujnovalo a pokud by se muselo poslat, tak ti, co zaslali, přijedou na 99%. Protože jinak to je každý rok stejné, 150 lidí napíše jak se zúčastní a pak přijede s bídou 12-15 aut :( takové jednání se mi nelíbí, samozřejmě pochopím, že některým to nevýjde nebo na poslední chvíli se něco stane, ale aby se to najednou stalo více než polovině?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #21 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
to je právě o té loajalitě..

pokud uvažuješ o jiném místě než je Brno a okolí, tak pak nechávám orgranizaci na někom jiném... Brno každopádně udělám minimálně pro region..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #22 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
No když to je škoda, abychom se separovali na nějaké regiony s minisrazy, ale to nechám na každém a jeho úsudku...

Pokud chceš dělat nějaký sraz tam u vás, tak proč ne, ale nevim, jestli to pojmout jako hlavní sraz Klubu...

Já bych to viděl na založení nějakého topicu, kde bychom mohli řešit všichni společně nějaké nápady a navržené lokality, co myslíš? Příjde mi to jednodušší udělat někde v kempu, protože tam vlastně není zase tak velká organizace, stačilo by pár telefonů nebo případně něčí osobní návštěva

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #23 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
no toto je téma o srazu v Brně, jestli jej nevidíš jako celorepublikvý kvuli vzdálenosti, Tvuj názor a jiste i ostatních, já tento sraz udělam jednodenní a kdo přijede, nechť přijede, jinak to dál neřeším

Takže založení další téma nechávám na jiných.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #24 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
Tak jest, pro Moravu může být Brno, je vás tam dost, ale pro nás z Čech je to docela mimo...

Dobře, založím to téma já, rád bych znal nápady, názory atd. od co nejvíce lidí. I když to asi nebude mít smysl, ale to je věc vedlejší....

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #25 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
Tak zatím již z proběhlé ankety do které stále můžete hlasovat, mohu s potěšením oznámit, že sraz v Brně uspořádáme. Podrobnosti se dozvíte brzy. Vzhledem k tomu, 4 z 5 účastníků ankety jsou pro, je to už pro mě signál, že minimálně ti 4 přijedou :-)

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #26 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
prosím, vyjádřete se zde, co by jste na tomto srazu chtěli a co čekáte... Členy z Brna a okolí vyzývám, aby se mě ozvali a dali podněty co podniknout..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #27 od fildaas
Odpověděl fildaas pro téma ahoooooooooj
okey sraz beru je mě to jedno kdy a kde... jen hlavmě musí být auto vpohodě a počasí a za druhééé volno v práci:):) hlavně at to není 23-24 dubna :D to je tuning ve vyškově:D ale to neřeším rád vás uvidím... tak se musíme domluvit... s pozdravem Fildaas

fiat tipo 1.6 i.e rok v. 1993
hudba: zesik: 1200 w, 2x 500W starbass delany kufr,2x 150W dexon dvoujpasmove,interier i podvozek neony modre,predni podspojler,spor vyfuk,kola 14ky Enzo O,gumy 195/60,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #28 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
tak po velmi dlouhé a zralé úvaze a po té co jsem dostal různé reakce Jihomoravské části klubu jsem se rozhodl sraz již nepořádat, omlouvám se tímto všem kdo se na něj tešili, ale situaci ovlivnilo několik věcí...

1) minimální zájem
2) Tipo/Tempru skoro už nikdo nemá
3) příliš mnoho lidí z "tvrdého jádra" už od srazu dalo ruce pryč
4) není motivace

Takže promiňte vážení, a Skypanovi vzkazuji, ze si udelame s mladou za nim výlet :-D

Toto téma nechávám otevřené po určitou dobu, pak jej uzamču, pokud v této věci nebude aktivním někdo jiný..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #29 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
jifi napsal: Takže promiňte vážení, a Skypanovi vzkazuji, ze si udelame s mladou za nim výlet

beru tě za slovo a doufám že tenhle rok :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #30 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubový sraz BRNO 2010?
určitě tenhle rok, reálně tak někdy v červnu možná dříve možná později, určitě se předem ozveme

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.502 sekund
Powered by Kunena fórum