spotřeba

Více
16 roků 6 měsíců zpět #1 od pepe
spotřeba vytvořil uživatel pepe
Mám fiat tipo 1,6ie,66kw a spotřeba je pořád velka až 16 litru na 100km už jsem vyměnil lambda sondu,svíčky,kable ke svičkám,čidlo na teplotu vody,čidlo saní vzduchu a spotřeba je pořád tam kde byla.Nikde mě benzín neteče a v servisu si už neví rady čím to je?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #2 od Dan
Odpověděl Dan pro téma Re: spotřeba
A co filtry?

FIAT TEMPRA SW 1.8i.e SX. r.v.8/96, ABS, aut. klima, DO

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #3 od pepe
Odpověděl pepe pro téma Re: spotřeba

A co filtry?


jaké filtry vzduchový

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #4 od Dan
Odpověděl Dan pro téma Re: spotřeba
Jasně. Palivový i vzduchový filtr má také vliv na spotřebu.

FIAT TEMPRA SW 1.8i.e SX. r.v.8/96, ABS, aut. klima, DO

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #5 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: spotřeba
Já mám stejnej problém s tim samym motorem, ale u mě to bude asi tim že nemám zapojený čidlo teploty nasávanýho vzduchu a taky lambdu....zkusím to co nejdřív zapojit a pak se uvidí ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #6 od HARRY009
Odpověděl HARRY009 pro téma Re: spotřeba
vcera jsem si koupil tempru 1,6benzin kolik tak muze mit spotrebu
dik za odpovedi

mam fiat tempru 16,B

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #7 od Pedros
Odpověděl Pedros pro téma Re: spotřeba
Jaké máš tlaky ve válcích jsou vpořádku ?? nepřibývá ti olej třeba :) a v jakem stavu maš katalyzator ?? styl jízdy poněvadž ta spotřeba kterou uvádíš je děs !!! Já mam tipo 1,8ie a spotřeba při slušne jízde tak kolem 7l :) za 150kč ujedu 70km tak nevím je pravda že rychlost se pohybuje do 110km/h a bez prudke akcelerace. Jo maš to 1bodovou nebo 4bodovou stříkačku ??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: spotřeba
hmm tak to já mám spotřebu 15 litrů a to řadim nejvíc při 3 tisících, protože když jsem jednou zkusil razantnější jízdu, tak mi čárky na uakazteli paliva ubývali před očima :!: Jinak jako razantnější akcelerace u mě nepřipadáv úvahu, protože mám problém s výkonem, auto mi vůbec netáhne a do kopce to je docela problém

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #9 od Pedros
Odpověděl Pedros pro téma Re: spotřeba
hmm tak to nema ani moje 2 auto Rover 216 1,6/16 při rychlosti 200km/h takovou spotřebu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #10 od pepe
Odpověděl pepe pro téma Re: spotřeba

Jaké máš tlaky ve válcích jsou vpořádku ?? nepřibývá ti olej třeba :) a v jakem stavu maš katalyzator ?? styl jízdy poněvadž ta spotřeba kterou uvádíš je děs !!! Já mam tipo 1,8ie a spotřeba při slušne jízde tak kolem 7l :) za 150kč ujedu 70km tak nevím je pravda že rychlost se pohybuje do 110km/h a bez prudke akcelerace. Jo maš to 1bodovou nebo 4bodovou stříkačku ??


oleju mě neubývá jak jsem dělal výměnu tak kolik tam naleju tolik vždy vyleju a jestli to mám 1 nebo 4 bodovou stříkačku to nevim ale zjistim,z výfuku mě letí černý kouř při nastartování a pokud jsou špatné tlaky tak jak to zjistím,a jak se to dá opravit?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #11 od Pedros
Odpověděl Pedros pro téma Re: spotřeba
to to zjistí v servise nebo jakykoli mechanik ktery ma měřak na tlaky a co se týče opravy převažně je problem v hlavě,těsnění pod hlavou a ventily, jo a jestli to maš 4bod nebo 1bod tak jak koukneš na motor tak jsou bud vstřikovače v sání nebo jedna jednotka na sání jo a jeste se koukni jestli nemas přeskočeny rozvodak o zub !!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #12 od pepe
Odpověděl pepe pro téma Re: spotřeba

to to zjistí v servise nebo jakykoli mechanik ktery ma měřak na tlaky a co se týče opravy převažně je problem v hlavě,těsnění pod hlavou a ventily, jo a jestli to maš 4bod nebo 1bod tak jak koukneš na motor tak jsou bud vstřikovače v sání nebo jedna jednotka na sání jo a jeste se koukni jestli nemas přeskočeny rozvodak o zub !!!


Ještě něco,pořád mě tam svítí červená kontrolka vypadá to jak nějaká stříkačka a rozvodák mě tedka nedávno měnili je to tak 14 dní i s kladkou

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #13 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: spotřeba
No, pokud ti svítí červená kontrolka (jakoby stříkačka) tak bych s tim autem ROZHODNĚ NEJEZDIL ! Pochybuju že by to byla chyba kontrolky...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #14 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: spotřeba

to to zjistí v servise nebo jakykoli mechanik ktery ma měřak na tlaky a co se týče opravy převažně je problem v hlavě,těsnění pod hlavou a ventily, jo a jestli to maš 4bod nebo 1bod tak jak koukneš na motor tak jsou bud vstřikovače v sání nebo jedna jednotka na sání jo a jeste se koukni jestli nemas přeskočeny rozvodak o zub !!!


Ještě něco,pořád mě tam svítí červená kontrolka vypadá to jak nějaká stříkačka a rozvodák mě tedka nedávno měnili je to tak 14 dní i s kladkou


Jestliti svítí ta kontrolka, tak máš problém někde ve vstřikování. Jestli jsi měnil Lambdu, tak bychto viděl na nějaké čidlo teploty. Pka ti vlasně jede pořád auto jakoby na sytič a proto ti to tak žere. :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #15 od pepe
Odpověděl pepe pro téma j

pepe napsal:

to to zjistí v servise nebo jakykoli mechanik ktery ma měřak na tlaky a co se týče opravy převažně je problem v hlavě,těsnění pod hlavou a ventily, jo a jestli to maš 4bod nebo 1bod tak jak koukneš na motor tak jsou bud vstřikovače v sání nebo jedna jednotka na sání jo a jeste se koukni jestli nemas přeskočeny rozvodak o zub !!!


Ještě něco,pořád mě tam svítí červená kontrolka vypadá to jak nějaká stříkačka a rozvodák mě tedka nedávno měnili je to tak 14 dní i s klad
kou[/quote

tak závada byla odstraněna byla tam špatný měděný pás na ukostření motoru a tam byla celá záhada,a du to oslavit

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.506 sekund
Powered by Kunena fórum