karburátor?

Více
13 roků 1 týden zpět #1 od strouhalik
karburátor? vytvořil uživatel strouhalik
Zdarek....uz me vázne nebaví hledat chyby na mem tipu proc to nejede proc to cuka atd je tam elektroniky ze by se jeden...takže me napadlo ..Co se takhle vrátit ke karburátoru vím, že je to krok z5..ale mate nekdo zkušenosti s tipem co ma karburator, popřípadě pasuje tam karburátur z favorita? já mam momentáolně Tipo 1.4 ie

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 týden zpět #2 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: karburátor?
Zkušenosti... no hele, já jsem měl Tempru 1.4 karburátor, s ručním sytičem. Ovšem s tím, že tam podle VIN měla být 1.6 stříkačka. V TP byla napsaná ta čtrnáctka, ale protože je na pohled od sebe nerozeznám, tak nevím jestli to skutečně byl čtrnáctkový motor, nebo šestnáctkový s karbecem místo vstřikování. Můžu Ti napsat jak to jezdilo a tak, ale to je všecko, navíc ti moje informace asi budou k prdu, páč fakt nevím, jak moc to auto byl hybrid.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 týden zpět #3 od strouhalik
Odpověděl strouhalik pro téma Re: karburátor?
Sakra...to je škoda, že nikdo nemá zkušenost..Všechno je na autě OK ale cuká to..to vím že je potenciometrem, kterej budu měnit..ale spotřeba 15l/100 se mi vubec nelíbí :/ přitom motor je uplně v pořádku včera sem s tím trhl 181km/h (1.4ie)..a když třeba vymontuju svíčky tak sou uplně suchy a vypáleny, ale jsou takovy spíš dožluta, takže možná bohatá směs nebo co já vím, lambda je nová, katalyzátor sem vyndal a mám tam remus..takže tam problem taky nebude..motor je uplně suchej..a prostě je ho škoda..už mě to štve..kdyby to jezdilo za 6 tak se*e pes..ale tohle je hruza :( snad mi někdy někdo poradí

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 1 týden zpět - 13 roků 1 týden zpět #4 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: karburátor?
Použil jsem Funkci HLEDAT a zadal ,, motor 1,4 " a hledat v kategorii MOTORY - benzín. Zobrazilo se mi 1 480 výsledků hledání. Některé články budou mimo tvůj problém.
Tak si čti. :P

www.fiattipo.net/index.php/forum/advsear...=1&catids=1&limit=20
Poslední změna: 13 roků 1 týden zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 týden zpět #5 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: karburátor?

strouhalik napsal: katalyzátor sem vyndal a mám tam remus..takže tam problem taky nebude.

Já bych skoro řekl, že právě v tom bude.
Sehnat karburátor na Tipo bude dnes už problém, dával se tam jen na začátku a byla to poměrně komplikovaná záležitost (různé záhadné podtlakové hadičky, myslím i nějaký termostat či co). Bastlit karburátor na auto, které je z výroby i.e., nota bene ze šáde, mi připadá jako nesmysl. Kolik dnes může stát kompletní funkční použité vstřikování z vraku - tipoval bych tak 500 Kč?

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 týden zpět #6 od strouhalik
Odpověděl strouhalik pro téma Re: karburátor?
jak to myslíš že v tom bude?..vyndáním katalyzátoru se výkon leda zvýší...protože je stejně až za lambdou atd, a jen to brzdí, na nic kromě emisí nemá vliv...kdybych si byl jistěj, že je to tou vstřikovací jednotkou tak zainvestuji, ale...jistej si nejsem ...takže semi do toho vrážet peníze moc nechcou..kupuju novej potenciometr a tak nejak doufam (i když vim že ne) že to muj problem vyřeší

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.329 sekund
Powered by Kunena fórum