vstřikování

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #1 od Nismowill
vstřikování vytvořil uživatel Nismowill
ahoj všem, tak už 14dní zajíždím toho nového Tipáka a zatím jsem zjistil pár věcí....

3dny zpátky mi za studena škubne a za tepla už jen zřídka, ale to myslím budou svíčky, protože ty jsem hlupak zapomněl vyměnit...

ale spíše mě zaráží jiná věc a to ta, že jsem si 2x všimnul, jak mi problikla kontrolka vstřikování, jednou jsem, normálně zastavil a jakmile jsem měl volnoběh tak se rozsvítila, přitom jsem změnu nepocítil, ještě jsem to na neutrál vytočil a nezdálo se mi,že by se něco dělo, ale stejně jsem nakonec radši motor chcípnul a nastartoval...no a pak to už bylo dobrý...

myslíte, že to může bejt tím, jak tam jsou ty špatný svíčky?? jak cukají, že se to odráží i na vstřikování? jak špatně zapalujou???

díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #2 od KAMILS
Odpověděl KAMILS pro téma Re: vstřikování
Nebude to čidlom otačok?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #3 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: vstřikování
svíčky cukání můžou dělat, ale taky to může být rozdělovač nebo některej z kabelů. Ale určitě to nemá vliv na kontrolku vstřiku....to je nějaký čidlo, snímač

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #4 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma vstřiky
aha..děkuji, chápu... no prvně vyměním svíčky a uvidím, co se bude dít...no a pak kouknu dál...jinak která čidla by to mohla dělat vážně netuším...já myslel, že by to mohla dělat lambda, protože když to třeba zacuká, tak kolísají výfukové splodiny ne? že to nejde plynule a mohlo by to nahlásit chybu...to jsem si myslel, no nicméně uvidíme, děkuji za radu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 4 měsíců zpět #5 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: vstřikování
Podívej se taky do víčka rozdělovače jestli tam není špína nebo kapky oleje a v jakém stavu jsou uhlíky. A pořádně si nasaď konce zapalovacích kabelů na svíčky a rozdělovač.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.298 sekund
Powered by Kunena fórum