Cuká a nechce jet

Více
17 roků 11 měsíců zpět #1 od Mattoni
Cuká a nechce jet vytvořil uživatel Mattoni
Mam Tipo 1,4ie a potykam se uz pul roku s tim, ze proste cuka pri jizde, jako by se nechce dostat do otacek. Po vymene filtru, cisteni vstrikovani, nadrze a po procistovani takovym sajrajtem na cisteni vstrikovani (prodavaji na pumpach) to prestalo a ted je to tu zase. Vcera jsem jen z ČB do Prahy... Auto proste prestane mit tah, nejde do otacek a kdyz vyradim, proslapnu a zaradim, tak se stane taky pendrek. Muj servisak rika, ze ma pocit, jako by za autem tahnul tezkej prives. Co ted s tim?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #2 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
Ja sem mel obdobný problemyu Tipa 2,0,auto nejelo cukalo a vubec se stim nedalo jezdit vymenil sem palivovej filtr a je to lepsi ale furt to neni ono!Muže se ti tam nekde prisavat vzduch nebo nebo ted nevim jestli u 1,4 je nejakej regulator tlaku paliva a nebo palivoví čerpadlo v nadrzi !

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #3 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Re: Cuká a nechce jet
Je to mozny, i kdyz se obavam, ze tim to asi nebude. Kdyz do nadrze naleju ten sajrajt na cisteni palivovach soustav, tak to prestane. To asi vypada, ze je to nejaky zadelany.
Ale hadicky asi taky necham zkontrolovat. Je to pech...vcera jsem cestou z CB rozhodl, ze pokud se to nevyresi do mesice, tak jde z domu.
Cim to nakonec bylo?
M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #4 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
Ja sem mel u palivovýho filtru spatný podlozky nebo to predchozi majitel nejak spatne utahl nebo co a na ten plast kapal benzin!dal jsem novej filtr a ty podlozky a je to v poho!ale semtam to furt cukne!jestli to bude jeste delat tak musim sehnat regulator tlaku paliva a čerpadlo a uvidí se dal!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #5 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
A jeste sem zapomel dodat!tim jak byli spatny ty podlozky tak se tam prisaval vzduch

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #6 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Re: Cuká a nechce jet
No, kdyz ten mi menili, kdyz to cukalo pred tim a pak i po tom...
Neni mozny, ze by se neco uvolnovalov nadrzi?
M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #7 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
To bych rek ze ne!a jezdiš často ?nebo ti to stoji venku nebo ve vlhky,mokry garazi?je mozny ze se v nadrzi rosi voda.Ja osobne bych vsadil na to čerpadlo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #8 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Re: Cuká a nechce jet
Nevzpominam si, kdy jsem s nim nejel, tydne tak 400km, neni to zadny lezak, 1 tydne tankuju, to se ten benzin ani "neohreje". Tim myslim, ze to nebude. Prestava me to s Tipem bavit...
Maler je, ze jsem do nej narval dost velky penize, kdyz se neco podela, tak koupim novy dil, takze mam pul novyho auta. Kdyz ho budu chtit prodat, dostanu za nej par kacek...
M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #9 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
Jo tak to ja ho koupil za 25 000 a vrazil do něj tak 10 000 ložiska brzdy je v tom teda aji radio!ale lepsi je koupit jetej dil!!znam prodejnu kde jety dily prodavaj jen na fiaty

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #10 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Re: Cuká a nechce jet
ja ho koupil pred trema rokama za 57 a nacpal jsem do nej mezi 50-70, je fakt, ze uz malo co je stary - komplet brzdy, tlumice, pera, vyfuk, silentbloky, dalka, nekolik filtru, hadicky, palec, vicko rozdelovace, svicky, spojka, tycky razeni, samozrejme rozvodak a kladky, komplet sterace, alternator, starter, baterku...a vim ja co vsechno - vse nove... Nesnasim nespolehliva auta... M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #11 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
Ty jo tak to cumim!to je fakt smula!ja ho mam chvili a jestli by me melo potkat to co tebe tak teda potěš!To rači dej fakt pryc!asi ho mel pred tebou nekdo kdo se o nej vubec nestaral !

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #12 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Re: Cuká a nechce jet
Myslim, ze to je ten duvod, proc si obecne lidi mysli, ze fiat je mizerny auto. Nevideji, ze fiati se sem vozili uz za totality a podivni manici je opravovali stejne jako skodovky 120. Jenze tyhle auta na to nebyly staveny. Zel nekomu tohle zustalo a porad ty auta flikuje a lepi. Pak doufa... No, a pak na takovy auto natrefis a uz se to veze. Takze fiat neni nekvalitni auto, nekvalitni jsou ti lide, kteri se o sva auta nestaraji a jejich zivotnim programem je zamerne sidit ostatni lidi. Jejich vlivem vznikaji famy typu, ze fiat je smejd...
Mam druhyho fiata a jsem celkem spokojen, byt tri roky opravuju to, co ten kokot prede mnou na tom aute spachal. Dobre si vzpominam, jak se muj technik divil, co ze je to s alternatorem, ze tam neco chybi... A tak bych mohl pokracovat...
M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #13 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
A mohl bys mi napsat kolik si dal treba za altik atd?proste to co vis co stoji?jen tak by me to zajimalo!jinak tam to co jsi psal v tom stebou souhlasim,přesně tak!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 11 měsíců zpět #14 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Cuká a nechce jet
Jo a to cukání ti dělá kdyz jedes pod plným plynem nebo jen kdyz pomalu nebo furt??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #15 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Cuká a nechce jet
No a ten regulator tlaku paliva si kontroloval? A co to paliv. cerpadlo? Zkousel jsi odpojit hadici a podivat se na to, zda to podava palivo tak jak ma?
Ja mam takovou zkusenost, ze mi vynechavalo paliv.cerpadlo a treba kdyz jsem jel do zatacky, tak chipnul motor, neslo ani servo. No a pomohlo koupit nove cerpadlo (2800Kc) a problem byl vyresen.

Taky vim od kolegy, co muze delat za problem mala necistota v regulatoru paliva.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.500 sekund
Powered by Kunena fórum